Fanúšikovia na facebookovom profile McDonald´s zahlasovali za grafické návrhy kelímkov od českých dizajnérov. Limitovanú edíciu dizajnérskych kávových kelímkov s vizuálmi od Yeve Drovossekovej, Karla Cettla a Dalibora Krcha, ktorí vyhrali v rámci súťaže Raw Art Wrestling, nájdu zákazníci vo všetkých 30 pobočkách slovenského McDonald´s až do konca septembra.

„Vo februári sme vyhlásili súťaž o najkrajšie kávové kelímky, do ktorej sa zapojili českí grafickí dizajnéri a ilustrátori. Návrhy kelímkov mali byť inšpirované kávovými zrnami 100 % arabici, ktorú v McDonald´s využívame na prípravu všetkých kávových nápojov. Z prihlásených 60-tich návrhov vybrali českí a slovenskí fanúšikovia prostredníctvom verejného hlasovania na Facebooku tri víťazné vizuály,“ povedala Zuzana Svobodová, riaditeľka PR a komunikácie McDonald´s pre Českú republiku a Slovensko.

zdroj: McDonald´s
zdroj: McDonald´s
zdroj: McDonald´s

Pri príležitosti uvedenia limitovanej edície kávových kelímkov na slovenský trh sa konal event v McDonald´s v Galérii Eurovea za účasti slovenských výtvarníkov – Tina Minor, Adela Režná a Matúš Maťátko, tí na plátno zachytili svoje zážitky inšpirované pitím kávy.

DJ Bobsan
Adela Režná (zdroj: McDonald´s)
Tina Minor (zdroj: McDonald´s)
Matúš Maťátko (zdroj: McDonald´s)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu