Oslavy 20. výročia McDonalds na Slovensku naberajú na obrátkach. Na scénu prichádza burger Maestro Oštiepok. Novinku, pripravenú špeciálne pre slovenského zákazníka, môžete ochutnať v reštaurácií McDonald´s už od 28. septembra. Údený oštiepok pochádza výhradne od slovenského dodávateľa spoločnosti Liptov z Liptovského Mikuláša. Novinku McDonalds uviedol v rámci narodeninovej kampane The Big Mac Theory.

„Súčasťou kampane na nový prémiový burger Maestro Oštiepok je televízny spot, ktorý pripravila agentúra Wiktor Leo Burnett, web bannery a POP v reštauráciách, ktoré pripravila agentúra DDB. Autorom konceptu televízneho spotu je agentúra Wiktor Leo Burnett – account tím Evy Kučerovej, online kampaň a POP vyšli z dielne pražskej agentúry DDB,“ povedala pre masmedialne.info Zuzana Svobodová, riaditeľka PR a komunikácie McDonald´s ČR/SR.

Nový sendvič Maestro Oštiepok vyniká unikátnym prepojením chutí. Hlavnú úlohu v ňom zohráva tradičný slovenský syr oštiepok, ktorý v kombinácii s chrumkavou žemľou, šťavnatými plátkami hovädzieho mäsa a slaniny, doplnený o vynikajúcu majonézovo citrónovú omáčku, plátky čerstvej paradajky, krúžky cibule a list šalátu rozospieva chuťové poháriky pravých lokálpatriotov. Dôraz na slovenský lokálpatriotizmus v reklamnom spote vizualizuje aj použitie postavy Ľudovíta Štúra.

McDonalds na Slovensko prináša Maestro Oštiepok kampaňou z dielne WLB - Ludovit Stur
repre foto spot

„Novinka Maestro Oštiepok je našim poďakovaním za vernosť slovenských zákazníkov, ktorí milujú Slovensko rovnako ako my. Preto sme pri príprave špeciálnej edície volili vyslovene tradičnú slovenskú surovinu – syr oštiepok, ktorá vynikajúco chutí a Slováci sú na ňu hrdí,“ dodala Zuzana Svobodová, riaditeľka PR a komunikácie McDonald´s pre Českú republiku a Slovensko.

Oslava 20. výročia McDonald´s na Slovensku sa začali už 1. septembra 2015 spustením narodeninovej kampane a televízneho spotu The Big Mac Theory – 20 rokov najchutnejších zážitkov. Oslavy vyvrcholia 13. októbra, kedy pred dvadsiatimi rokmi otvoril McDonald´s svoju prvú slovenskú reštauráciu v Banskej Bystrici.

Pozrite si vizuály kampane:

McD_Maestro Ostiepok
Zdroj: 1st Class Agency
McD_Farmarske hranolčeky
Zdroj: 1st Class Agency
McD_fingerfood Ostiepok
Zdroj: 1st Class Agency

Ku  burgeru Maestro Oštiepok sa hodia Farmárske zemiakové hranolčeky s omáčkou De Luxe s pažítkou. No pre všetkých, ktorí by sa rozkrájali pre Slovensko, sa rozkrájal oštiepok aj do samostatnej ponuky, ideálnej ako doplnok navyše k menu. V balení zákazníci dostanú tri kúsky fritovaného údeného oštiepku. Napíšte nám do komentárov pod článok, čo vám najviac chutí.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu