Hokejová sezóna je v plnom prúde. Fanúšikovia aj naši reprezentanti sa pripravujú na najdôležitejšie turnaje v roku. Čaká ich účasť na Slovakia Cup, Euro Hockey Challenge, ale aj Majstrovstvá sveta v hokeji 2015, ktoré tento rok hostí Česká republika. Oficiálnym partnerom slovenskej hokejovej reprezentácie v sezóne 2014/2015 sa stala spoločnosť McDonald´s.

Hokej je považovaný za národný šport Slovákov. Dokazuje to nielen dlhoročná história, ale aj záujem verejnosti. Hokejovú atmosféru si užívajú každoročne všetky vekové kategórie. Na jednej strane cítiť silnú podporu od fanúšikov, súdržnosť, tímovú prácu, na druhej strane súťaživosť a celkovú radosť z pohybu.

„Šport je prirodzenou súčasťou života, ktorá prináša radosť z pohybu. Preto sme túto oblasť a jej podporu začlenili aj do firemnej stratégie spoločnosti McDonald´s. Okrem podpory slovenských športovcov je hlavným zámerom motivovať ľudí k pohybu a zmysluplnému tráveniu voľného času prostredníctvom športových aktivít,“ hovorí Zuzana Svobodová, riaditeľka PR a komunikácie pre Českú republiku a Slovensko spoločnosti McDonald´s. A dodáva: „Podpora slovenského hokeja z pozície oficiálneho partnera slovenskej hokejovej reprezentácie je v roku, kedy Majstrovstvá sveta hostia naši českí susedia, prirodzeným krokom.“

Spoločnosť McDonald’s sa podpore športu a športovcov venuje prostredníctvom viacerých projektov. V roku 2012 bol McDonald´s oficiálnym partnerom letných olympijských hier v Londýne. Z dlhodobých projektov, ktoré sa zameriavajú na podporu športu u mladších vekových skupín je projekt McDonald´s Cup – Majstrovstvá Slovenska žiakov a žiačok základných škôl vo futbale.

„Tento rok pripravujeme v poradí už 17. ročník futbalového turnaja McDonald´s Cup.  O tom, že je o takéto aktivity záujem svedčí reakcia verejnosti. V minulom ročníku sa do McDonald´s Cup prihlásilo až 836 slovenských základných škôl, veríme, že tento rok sa tento počet ešte zvýši,“ uzatvára Zuzana Svobodová.

McDonald’s  je svetovým lídrom sietí reštaurácií. Vo viac ako 33 500 miestach v 119 krajinách sveta, ho navštívi približne 68 miliónov zákazníkov za deň. Na Slovensku je 29 reštaurácií v 12 mestách.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu