Značka Radio Group, media representative pre Fun rádio, rádio a web Europa 2, ako aj pre stále rastúcu jednotku medzi rádiovými webmi funradio.sk, po novom začlenila do svojho obchodného portfólia informačný portál INFOSPRÁVY www.infospravy.sk.

Nový spravodajský portál s claimom INFOSPRÁVY – všetko, čo dnes potrebujete vedieť – pracuje na princípe kombinácie vlastných redakčných materiálov a agregácie najnavštevovanejších informácií daného dňa. Má za cieľ ušetriť používateľom čas, pretože sústreďuje všetky najdôležitejšie témy na jednom mieste. Zoskupuje správy z domova, zo sveta, športu, zábavy a mnohé ďalšie.

„V našom ON-LINE portfóliu sme mladšiu cieľovú skupinu návštevníkov web stránky rádia Europa 2 a veľmi zaujímavú, produktívnu a aktívnu skupinu na www.funradio.sk, ktorá sa nám za posledné tri mesiace výrazne rozrástla, doplnili cieľovou skupinou na www.infospravy.sk. Skupinou, ktorá hľadá informácie, chce mať prehľad a bude ľahšie vnímať aj prípadné ťažšie témy. Verím, že návštevníci na www.infospravy.sk privítajú práve fakt, že základné informácie, ktoré hľadajú, nájdu na jednom východziom mieste,“ hovorí Miriam Kittler, riaditeľka obchodu Radio Group/Fun Media Group.

Media representative Fun rádia a Europy 2 spustil nový web www.infospravy.sk

 

„Našim klientom tak poskytujeme z jedného miesta, t.j. prostredníctvom  media representative Radio Group, komplexnejší prierez respondentov v on-line prostredí. Momentálne sme ako media representative www.funradio.sk a www.europa2.sk so 744.082 RU a 5.462.247 PV dosiahli 9. priečku v rámci obchodných prevádzkovateľov portálov (rebríček podľa RU, AIM Monitor k septembru 2014). Verím, že keď nám pribudnú čísla z návštevnosti www.infospravy.sk, budeme v budúcnosti atakovať popredné priečky on-line sektora,“ pokračuje Kittler.

„Okrem štandardnej a veľmi efektívnej reklamy v kombinácií Fun rádia a rádia Europa 2, tak potvrdzujeme, že sme vhodným partnerom nielen pre rádiové kampane, ale aj pre kvalitné on-line kampane,“ dodáva Kittler.

Radio Group/Fun Media Group začala od 1. marca 2014 okrem Fun rádia zastupovať pri predaji reklamy aj rádio Európa 2.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu