Na veľtrhu vybavenia interiéru vozidiel, Automotive Interiors Expo 2014, bol Gorden Wagener zvolený za najlepšieho interiérového dizajnéra roka. Gorden Wagener je už od roku 2008 zodpovedný za oblasť dizajnu značky Mercedes-Benz, ako jej šéf dizajnér.

Na významnom odbornom veľtrhu Automotive Interiors Expo sa v tomto roku už po tretíkrát odovzdával spomínaný prestížny titul najlepšieho svetového interiérového dizajnéra.

Posledné slovo pri voľbe mala porota zložená z renomovaných svetových novinárov z oblasti automobilizmu. Uznávaní experti sa rozhodli pre šéfa dizajnu spoločnosti Daimler AG, Gordena Wagenera.

Gorden Wagener, Leiter Design Daimler AGGorden Wagener, Head o
Gorden Wagener z automobilky Mercedes-Benz bol zvolený za najlepšieho interiérového dizajnéra roka

 

Týmto rozhodnutím porota usúdila, že práca Gordena Wagenera bola v predchádzajúcich dvanástich mesiacoch najvýznamnejším prínosom pre zlepšenie kvality interiéru, inovácie a životné prostredie a súčasne ho zo subjektívneho, estetického hľadiska ocenila ako popredného a vysoko inovatívneho v celom odvetví.

Dôkazom inovatívnej, smerodajnej práce interiérového dizajnérskeho tímu Mercedes-Benz je napríklad Trieda S, Trieda GLA, Trieda S kupé a nová Trieda C.

Svojím jasným a zmyselným interiérovým dizajnom najvyššej triedy priniesli progresívne tvorivé akcenty, ktoré si získali veľké uznanie publika.

Novy Mercedes-Benz S-plug-in hybrid-obr.2
Mercedes-Benz Trieda S, plug-in hybrid
Mercedes-Benz GLA 220 CDI 4MATIC (X156) 2013
Mercedes-Benz Trieda GLA
Mercedes-Benz S 500 4MATIC Coupé Edition 1 (C 217) 2013
Mercedes-Benz Trieda S 500 Coupé
Novy_Mercedes-Benz_C_300_titulkova_fotografia_k_clanku
Mercedes-Benz C 300

Zdroj: Mercedes-Benz Slovakia

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu