foto: eAutoPortál

Cieľovú skupinu nového portálu tvoria „majitelia e-automobilov, ľudia ktorí zvažujú kúpu elektromobilu, hybridu, automobiloví nadšenci a fanúšikovia nových technológií,“ prezradil pre mediawatch.dog! Michal Chabada a doplnil „eAutoPortal.sk je prvý slovenský portál, ktorý má ambíciu propagovať elektromobilitu, trvalo udržateľnú dopravu a súvisiace technológie vo veľkom štýle.“

„Portál sa zameriava predovšetkým na vozidlá, ktorých súčasťou je elektrický pohon. To znamená na elektrické, hybridné, vodíkové automobily a samozrejme aj súvisiacu infraštruktúru. Elektromobilita nie je len o automobiloch, takže sa venujeme aj oblasti elektrických motocyklov, bicyklov či kolobežiek a technológiám, ktoré sú späté s e-automobilmi, ale aj obnoviteľnými zdrojmi energie. Samozrejmosťou bude obsah s pridanou hodnotou v podobe redakčných testov, rešerší a poradenských článkov,“ povedal pre mediawatch.dog! Michal Chabada.

„Téme elektromobily sme sa venovali už minulý rok aj na stránke MojAndroid.sk, dokonca sme mali Tesla Model S aj na akciách Android Roadshow 2016. Všímali sme si záujem ľudí o túto tému. Preto postupne vznikol aj samostatný portál. Téma Tesla a appky pre elektroautá bude určite ešte nejakú dobu publikovaná aj v rámci portálu MojAndroid.sk, aby sme ľudí naučili na nový eAutoPortál a tak pomohli vybudovať čitateľskú základňu,“ doplnil Michal Chabada.

Tím portálu eAutoPortal.sk tvorí Michal Chabada, zakladateľ a šéfredaktor MojAndroid.sk, ktorý bude mať v novom portáli na starosť obchod a marketing, šéfredaktorom je spoluzakladateľ nového portálu Juraj Bakša, ktorého čitatelia poznajú i ako šéfredaktora a zakladateľa portálu TeslaMagazín.sk.

Redaktormi eAutoPortal.sk sú redaktori MojAndroid.sk Fero Chovaňák, Matúš Kapusta a Ondrej Ličko, o technickú a dátovú podporu sa postará Jakub Bajzáth a Ján Chabada.

2 KOMENTÁRE

  1. Pekne pekne, som zvedavý čo z toho bude, dizajnovo to zatiaľ vyzerá fajn a na obsah si musíme počkať, minimálne tie testy sa mi páčili :)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu