Po dvanásťročných skúsenostiach v oblasti marketingu prešiel Michal Kadeřábek z VÚB banky, na pozíciu marketingového manažéra do spoločnosti Profesia.

Michal Kadeřábek prišiel do Profesie z marketingu vo VÚB banke, kde pôsobil 12 rokov. Ako marketingový manažér Profesie vedie tím ľudí, s ktorými sa stará o značku spoločnosti, a tiež značku 12 projektov firmy Profesia.

Pod svojou hlavičkou totiž Profesia rozvíja aj ďalšie produkty a projekty ako napríklad HR aplikáciu Mark, portály profesia.sk, platy.sk, či domelia.sk.

Úlohou nového marketingového manažéra na najbližšie obdobie preto bude, posunúť vnímanie Profesie z roviny tradičného job portálu na firmu, ktorá prináša odpovede na všetky otázky o práci.

Michal Kaderabek
Michal Kadeřábek (zdroj: Profesia)

 

Spoločnosť Profesia pôsobí na internetovom trhu práce už od roku 1997. Za tento čas sa stala lídrom v oblasti online recruitmentu a spoľahlivým partnerom nielen pre firmy, ktoré hľadajú zamestnancov, ale aj pre ľudí, ktorí si hľadajú prácu.

Okrem Slovenska pôsobí aj na maďarskom a českom trhu ako portál Workania.hu a Profesia.cz.

Spoločnosť sa stala súčasťou fínskej mediálnej skupiny Alma Media, a tým sa zaradila medzi najväčšie siete jobportálov v strednej Európe a Pobaltí.

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu