Michal Maruška (foto: Ringier Axel Springer Slovakia)

S účinnosťou od 1.februára 2018, Michal Maruška, ktorý v súčasnosti pôsobí ako Head of Programmatic, nastúpi na pozíciu obchodného riaditeľa pre online reklamu. Na jeho novej pozícii bude dohliadať na všetky obchodné aktivity týkajúce sa digitálneho portfólia.

Zodpovednosť za online reklamu preberie Michal Maruška od Michala Žatkuliaka, ktorý odchádza zo spoločnosti na svoju vlastnú žiadosť po viac ako 12 rokoch, aby vyskúšal nové kariérne príležitosti. Na pozícii obchodného riaditeľa pre printové portfólio zostáva Roman Fülöp.

„Veľmi Michalovi ďakujem za roky vynikajúcej práce, ako aj množstvo energie a úsilia, ktoré obom spoločnostiam odovzdal. Vzhľadom na dlhoročnú spoluprácu mi je ľúto, že odchádza, rešpektujem však jeho rozhodnutie. Želám mu veľa šťastia a úspechov v ďalšej kariére, ako aj osobnom živote. Naše digitálne portfólio zostáva v dobrých rukách. Skúsenosti Michala Marušku a jeho výborné výkony, z neho robia ideálneho kandidáta, ktorý môže viesť túto významnú časť nášho podnikania. Som presvedčený, že spoločne s jeho kolegami, budú naďalej pokračovať v posilňovaní našej líderskej pozície na Slovensku,“ uviedol Milan Dubec, generálny riaditeľ Ringier Axel Springer Slovakia.

“Za posledných 12 rokov sme vybudovali najsilnejšie a najziskovejšie online portály na Slovensku a stali sme sa digitálnym lídrom v oblasti multimédií. Som rád, že som mohol byť súčasťou tohto príbehu. Moje rozhodnutie nebolo jednoduché, ale rád by som vyskúšal nové príležitosti. Naďalej sa budem cítiť prepojený so spoločnosťou a s ľuďmi v nej. Odovzdávam najlepšie digitálne portfólio Michalovi, ktorému želám všetko dobré,“ uviedol Michal Žatkuliak.

„Ďakujem za dôveru a teším sa na výzvy, ktoré na mňa čakajú. Sme digitálnym lídrom a jednotkou slovenského internetu. Preto chcem hlavne pokračovať v implementovaní inovácií v podobe nových produktov a služieb pre našich klientov, ako aj podporovať rozvoj obchodných príležitostí,“ uviedol Michal Maruška.

Michal Maruška pôsobil v rokoch 2007 až 2016 ako Key Account Manager pre kľúčových klientov v spoločnosti Azet.

Od roku 2016 pracoval ako Senior Manager Programmatic a od októbra 2017 nastúpil na funkciu Head of Programmatic v spoločnosti Ringier Axel Springer Slovakia.

Michal Žatkuliak zakladal v roku 2004 športový portál Šport.sk. Neskôr pracoval ako Head of Sales v spoločnosti Azet v rokoch 2005 až 2016.

Po zlúčení spoločností bol v máji 2016 vymenovaný na pozíciu Sales Director Ringier Axel Springer Slovakia.

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu