Michal Truban zverejnil na sociálnej sieti video, ktorým sa snaží odľahčenou formou vysvetliť svoje prešľapy z minulosti.

„Sú isté veci, ktoré nie je dobré otvárať, keď sú dohovorené, a znova ich rozmazávať. Toto je akoby vyťahovanie smiešnej obrany, ktorá hovorí o vylievaní špiny, pritom sa len hovoria nejaké fakty. Chýba tam úprimné ospravedlnenie, úprimný postoj. Je za tým vidieť kalkul a je to neskoro, to video je po funuse. Hra je dohraná, kauza je uzavretá, je zbytočné pre tých, ktorí ma nechcú, znova to pripomínať a pre tých, ktorí ma chcú, znova otvárať ranku. Je z toho cítiť značnú neúprimnosť,“ zhodnotil expert,“ uviedol pre pravda.sk marketingový odborník Michal Ruttkay.

O Trubanovi nedávno vyšlo najavo, že v minulosti konzumoval tvrdé i mäkké drogy, LSD a marihuanu.

SÚ NERVÓZNI, TAK ÚTOČIA

SÚ NERVÓZNI, TAK ÚTOČIANielen moje úspechy, ale aj zlyhania ma urobili, kým som. S pokorou pracujem ďalej na tom, aby nová generácia priniesla zmenu a vymenili sme skorumpovaných starých politikov pri moci. Oni sa toho boja, preto útočia, preto sa snažia odpútať pozornosť od toho, že keď ja som bol na výške, oni už dávno sedeli v parlamente a rozoberali náš štát. Viem, že pre nich to neskončilo a prídu ďalšie útoky, ale pre mňa je to potvrdením toho, že sme na správnej ceste. Lebo ani ja som neskončil, do politiky som šiel práve preto, aby sme proti takejto špine zabojovali a dali ľuďom nádej, že krajina sa dá spravovať lepšie.

Uverejnil používateľ Michal Truban Utorok 13. augusta 2019

„SÚ NERVÓZNI, TAK ÚTOČIA. Nielen moje úspechy, ale aj zlyhania ma urobili, kým som. S pokorou pracujem ďalej na tom, aby nová generácia priniesla zmenu a vymenili sme skorumpovaných starých politikov pri moci. Oni sa toho boja, preto útočia, preto sa snažia odpútať pozornosť od toho, že keď ja som bol na výške, oni už dávno sedeli v parlamente a rozoberali náš štát. Viem, že pre nich to neskončilo a prídu ďalšie útoky, ale pre mňa je to potvrdením toho, že sme na správnej ceste. Lebo ani ja som neskončil, do politiky som šiel práve preto, aby sme proti takejto špine zabojovali a dali ľuďom nádej, že krajina sa dá spravovať lepšie,“ uviedol Truban na sociálnej sieti.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu