Michal Truban (zdroj: M.T.)

V novembri príde na pulty kníhkupectiev nová kniha truban.support s podtitulom úspešný biznis od autora Michala Trubana, ktorý stojí za úspešnou technologickou firmou WebSupport a viacerými startupmi, ako sú neseda, InHiro, Nicereply, alebo Runform. Vo svojej knihe opisuje čo ho stretlo pri budovaní WebSupportu a čo sa za tých 15 rokov v podnikaní naučil.

obalka-knihy-truban-support„Vždy som veľmi rád zdieľal svoje skúsenosti a mudroval. Či už prostredníctvom blogov, prednášok alebo priamo mentorovaním. Posledný rok som intenzívne pracoval, aby to bolo všetko pekne pokope v knihe,“ zdôveril sa Michal Truban na webe ku knihe truban.support.

Kniha obsahuje tri časti, prvá opisuje ako vo WebSupporte začínali, druhá opisuje, ako sa firma stala jednotkou na trhu a v tretej časti opisuje príbeh zahraničnej expanzie, problémy spôsobené rastom firmy. Príbeh končí odovzdaním firmy, keď na pozíciu CEO nastupuje Ján Cifra.

„Okrem príbehu kniha obsahuje mudrovačky – návody. Tie odpovedajú na otázky, ktoré má každý podnikateľ. Po ich prečítaní posuniete svoje podnikanie a život na nový level,“ povedal Michal Truban.

Kniha vyjde v novembri a bude zahŕňať i multimediálny obsah – videá, autentické email správy, fotografie a grafy.

Ukážka knihy bude zverejnená zanedlho, príde vám echo, ak si pridáte email do newslettera na webe www.truban.support.

Rozhovor - Michal Truban Na svojej práci milujem neustálu zmenu a evolúciu!
Michal Truban (zdroj: M.T.)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu