Spoločnosť Microsoft na veľtrhu Mobile World Congress 2015 predstavila smartphony Lumia 640 a Lumia 640 XL, dva nové smartphony, ktoré umožnia ľuďom, aby boli ešte flexibilnejší ako doteraz. Lumia 640 má HD displej s uhlopriečkou 5″ a Lumia 640XL s uhlopriečkou 5,7″.

Microsoft predstavil Lumiu 640 a Lumiu 640 XL - 640XL
Microsoft Lumia 640XL

Obidva telefóny bude možné aktualizovať na operačný systém Windows 10, ktorý bude dostupný v priebehu tohto roku, a ponúkne ďalšie nástroje na zvýšenie osobnej produktivity. Okrem toho Microsoft pripomenul, ako pri rozširovaní svojich služieb a zariadení spolupracuje s ďalšími spoločnosťami, napr. AT&T Inc. a Qualcomm Technologies Inc.

I v konkurenčnom prostredí je Microsoft schopný úspešne uvádzať inovatívne smartphony všetkých cenových úrovní. Obidve predstavené zariadenia ponúkajú výkonný hardware – s možnosťou voľby rôznych veľkostí displeja a rozlíšení fotoaparátu – a služby Microsoft, ktoré umožňujú používateľom dosiahnuť neskutočnú produktivitu za zaujímavú cenu.

 

Lumia 640 sa začne predávať v apríli a Lumia 640 XL už v marci. Obe budú dostupné v prevedení pre jednu SIM kartu, ale i vo verzii dualSIM. Ceny sa budú líšiť na rôznych trhoch a u rôznych operátorov; Lumia 640 sa bude predávať za odporúčanú maloobchodnú cenu 139 eur za 3G model, resp. 159 eur za LTE model – v oboch prípadoch bez daní a dotácií. Lumia 640 XL sa bude predávať za odporúčanú maloobchodnú cenu 189 eur za 3G model, resp. 219 eur za LTE model, v oboch prípadoch je cena bez daní a dotácií.

Microsoft predstavil Lumiu 640 a Lumiu 640 XL - 640
Microsoft Lumia 640

[message_box title=“Vybrané funkcie:“ color=“red“]

S Lumia 640 a 640 XL sú ich majitelia pripravení na čokoľvek – v práci, doma, i na cestách môžu napríklad:

• Bez problémov pracovať s dôležitými dokumentmi, prehliadať obľúbené webové stránky alebo spúšťať programy a hry vďaka vstavanej 1GB pamäti RAM a výkonnému procesoru Qualcomm® Snapdragon ™ so štyrmi jadrami taktovanými na frekvencii 1,2 GHz.
• Prehliadať fotky a videá na ostrom HD displeji s uhlopriečkou 5″ na Lumia 640 alebo 5,7″ na Lumia 640 XL.
• Vydržať celý deň na jedno nabitie vďaka 2 500mAh batérii na Lumia 640, prípadne dokonca 3 000mAh baterii na Lumia 640 XL.
• Vytvárať fotky plné detailov i v zlom osvetlení vďaka 8Mpx fotoaparátu na Lumia 640 alebo 13Mpx fotoaparátu s optikou Zeiss na Lumia 640 XL. Obidva smartphony sú vybavené diodovým LED bleskom, čelnou kamerou na Skype videohovory a predinštalovanou aplikáciou Lumia Camera.
• Užívať si výhody poslednej verzie Windows Phone 8.1 spolu s updatom Lumia Denim, ktorý obsahuje moderné funkcie, ako napríklad Centrum akcií, klávesnicu World Flow a zložky Live Folders. Majitelia oboch smartphonov si budú tiež môcť nainštalovať novú verziu Windows Phone 10, ktorá bude uvoľnená v priebehu tohoto roku.
• Vôbec po prvýkrát mať to najlepšie z oboch svetov vďaka podpore LTE a dualSIM. Navyše všetky dualSIM modely sú vybavené funkciou Smart Dual SIM, vďaka ktorej ste súčasne k dispozícii na oboch telefónnych číslach.
Majitelia Lumia 640 a Lumia 640 XL budú môcť využívať nové funkcie a inovácie Windows 10 prostredníctvom programu Windows Insider Program. V priebehu roku potom obidva telefóny ponúknu svojim používateľom aktualizáciu na finálnu verziu Windows 10. Medzi hlavné vylepšenia Windows 10 patria nové univerzálne aplikácie, ako Office, E-mail a Kalendár, Fotky; správy rôznych messengerov, ako je napr. Skype, integrovaný priamo medzi ostatné správy;  úplne nový internetový prehliadač Project Spartan; a vylepšená integrácia osobnej asistentky Cortana.
Lumia 640 a Lumia 640 XL tiež obsahujú jednoročný predplatený kancelársky balík Office 365 Personal, ktorý ponúka najnovšie verzie programov Word, Excel, PowerPoint, Outlook a OneNote. Predplatné môžete využiť na smartphone Lumia, jednom počítači a jednom tablete. K novým modelom Lumia navyše dostanete 1TB priestor na úložisku OneDrive a každý mesiac 60 voľných minút na celosvetové hovory v rámci programu Skype.[/message_box]

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu