Milan Konečný (foto: Ringier Axel Springer Slovakia)

Od 15. januára 2018, sa Milan Konečný (35) stal novým CEO spoločnosti United Classifieds, inzertnej spoločnosti vydavateľstva Ringier Axel Springer Slovakia a investičnej skupiny Penta.

Konečný preberie zodpovednosť od Janky Krátkej, ktorá bola dočasne poverená riadením celej spoločnosti. Janka Krátka naďalej ostáva v United Classifieds na svojej pôvodnej pozícii Chief Operating Officer a Sales Director.

United Classifieds je spoločný podnik vydavateľstva Ringier Axel Springer Slovakia a investičnej skupiny Penta Investments, ktorý prevádzkuje inzertné portály ako Bazar.sk, Nehnutelnosti.sk, Reality.sk, Novostavby.sk, Byty.sk, Chaty.sk a Viareal.sk, Autobazar.sk, Autovia.sk, Noveauta.sk, Autozor.sk a ABmanager.sk.

Milan Konečný zastával od roku 2014 pozíciu Chief Digital Officer v spoločnosti Ringier Axel Springer Slovakia. V rokoch 2010 – 2014 pôsobil ako produktový manažér viacerých projektov v spoločnosti AZET, ktorá sa v roku 2016 zlúčila s Ringier Axel Springer Slovakia. Predtým pracoval v mediálnej agentúre Mediacom.

„Digitálna inzercia je jedným z pilierov nášho portfólia a Ringier Axel Springer plánuje dlhodobo investovať do tohto segmentu. Preto som rád, že jej riadenie prevezme človek s dlhoročnou praxou v online a digitálnom prostredí. Milan si prešiel rôznymi pozíciami v spoločnosti, ktorú som založil. Želám mu veľa úspechov aj na novom pôsobisku. Som presvedčený, že s Jankou Krátkou vytvoria silný tím, ktorí dokáže splniť stanovené ciele,“ povedal Milan Dubec, CEO Ringier Axel Springer Slovakia.

„Ďakujem za veľkú príležitosť viesť lídra digitálnej inzercie na Slovensku. Teším sa na nové výzvy a projekty, ktoré nás v United Classifieds čakajú. Verím, že dokážeme ešte zvýšiť kvalitu služieb pre našich klientov a obchodných partnerov, ako aj zlepšiť užívateľský zážitok návštevníkov našich inzertných portálov,“ uviedol Milan Konečný, CEO United Classifieds.

(ts, red)

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu