Miroslava Majoroša, ktorý sa rozhodol prijať ponuku viesť spoločnosť Telekom v Rumunsku nahradí od januára 2016 vo funkcii generálneho riaditeľa spoločnosti Slovak Telekom Milan Vašina, súčasný generálny riaditeľ spoločnosti T-Mobile Czech Republic, ktorý bude zastávať obe pozície súčasne.

„Milan Vašina má mnohoročné skúsenosti so slovenským trhom. Úspešne manažoval biznis v rokoch 2002 až 2010, bol generálnym riaditeľom T-Mobile Slovensko a na tejto pozícii pôsobil až do spojenia so Slovak Telekomom v roku 2010. Je výborným kandidátom na pozíciu generálneho riaditeľa a považujem ho za skvelého biznis lídra s vynikajúcimi znalosťami českého i slovenského trhu,“ povedal Miroslav Majoroš, predseda predstavenstva skupiny Slovak Telekom.

Milan Vašina na Slovensku pôsobil už v roku 2002 na poste riaditeľa marketingu v spoločnosti EuroTel, od marca 2007 bol generálnym riaditeľom spoločnosti T-Mobile Slovensko.

V rokoch 2009 až 2010 sa pôsobil ako výkonný riaditeľ Slovak Telekom pre marketing, predaj a služby zákazníkom.

Od januára 2011 pôsobí v spoločnosti T-Mobile Czech Republic, ako generálny riaditeľ.

3 KOMENTÁRE

  1. Presne takýto názor na Telekom mám aj ja- nestoji o svojich zákaznikov . Pracovníci absolútne nekompetentný na miestach styku zo zákazníkmi a niektorý arogantný. Nevedia si absolútne Vážiť starých-stálych zákazníkov.
    Samé komplikácie pri zmenách programu, výhovorky na softvér a riešenie vždy v neprospech zákazníka. Nemáš sa ani kde sťažovať- na ich stránke nenájdeš kontakt na človeka ktorý by vyriešil problém, alebo sa ním zaoberal. Firma ktorá so pýši tým aké ma pokrytie a technológie prenosu dát, u takej 10minút čakáš na spojenie z niekým kto aj tak nevie, alebo nechce vyriešiť tvoj problém. No je to prinajmenšom na zamyslenie pre kompetentných!!!!!!

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu