Milka vo Valentínskej kampani ukazuje, že písať zaľúbené verše môže každý

Značka čokolády Milka prezentuje svoje produktové portfólio určené pre sviatok svätého Valentína tento rok sprievodnou kampaňou s názvom „Povedz to Milkou – (Ne) všední básnici“.

Ručne písané verše a vyznania lásky budú na sociálnych sieťach propagovať nielen známe osobnosti, ako napríklad slovenský moderátor a spevák Dušan „Šorty“ Berky, či hudobníci z českej kapely Slza, ale pripoja sa k nim aj ďalší ambasádori zastupujúci všetky možné povolania. Medzi nimi je za Slovensko barber Tomáš Slamka a za Českú republiku zas surferka Tereza Olivová, chemik Václav Bystrianský či učiteľ Matthew Burt.

„Valentín je spoločne s Vianocami a Veľkou nocou pre čokoládu jedným z troch najúspešnejších predajných období roka pre český a slovenský trh,“ uviedla manažérka značky Dominika Šimoňaková.

„Zároveň je u nás oveľa lepšie prijímaný mladšími ľuďmi, preto využívame hlavne prostredie sociálnych sietí. Pripravujeme ale aj aktiváciu na predajnej ploche, kde za nákup Milka praliniek dostanú zákazníci medailónik v tvare srdiečka. V outdoorovej reklame chceme inšpirovať zákazníkov k napísaniu básne priamo na obal praliniek. Ponechali sme preto autentické milostné vyznania v pôvodných jazykoch a prezentujeme ich v oboch krajinách súčasne,“ doplnila Dominika Šimoňaková.

Prípravu a realizáciu celej kampane majú na starosti agentúry Outbreak a PR. Konektor. Outbreak stojí za kreatívnym konceptom, tvorbou videa, vizuálov a ideou kampane.

PR.Konektor zabezpečuje PR servis a strategické plánovanie vrátane zapojenia ambasádorov a celebrít. Digitálnu komunikáciu zastrešuje Dark Side, nákup médií Carat.

Art direktorky projektu Michaela Mildorfová z agentúry Outbreak o kampani uviedla: „Spot aj kľúčové vizuály pripravenej kampane ukazujú hlavných ambasádorov v každodennej realite, počujeme ich vnútorné hlasy, ako premýšľajú nad milovanou osobou a v myšlienkach sa snažia nájsť vhodné slová pre vyjadrenie svojich citov. Tie potom postupne formulujú do zamilovaného listu. Konceptom založeným na rôznorodosti autorov chceme inšpirovať čo najviac ďalších (ne)všedných básnikov k milostnému vyznaniu.“

Vizuály outdoor kampane:

zdroj: PR.Konektor
zdroj: PR.Konektor
zdroj: PR.Konektor
zdroj: PR.Konektor

(ts)

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu