Jubilejný ročník charitatívnej akcie Magazínu DNES+TV nazvaný jednoducho „Miminka“ sa blíži. Aukcia fotiek celebrít s bábätkami je už vo štvrtok 19. februára.

Iva Kubelková s bábätkom

 

Už piatykrát v rade sa budú dražiť fotky celebrít s bábätkami z dojčenského ústavu. Výťažok z charitatívnej dražby pôjde tentoraz prostredníctvom korporátnej Nadácie Agrofert opäť do Kojeneckého ústavu v Krči v Prahe, odkiaľ vyfotené bábätka pochádzajú. Dražba sa uskutoční vo štvrtok 19. februára.

Miminka sú nádherný projekt a pre nás je cťou byť jeho novým partnerom. Dúfam, že fotografie oslovia potenciálnych záujemcov nielen svojou estetickou hodnotou, ale aj príbehom konkrétneho dieťaťa, ktoré je na nich odfotené „, hovorí Zuzana Tornikidis, riaditeľka Nadácie Agrofert.

„Za päť rokov, čo Miminka v Magazíne DNES máme, projekt podporilo 26 známych športovcov a umelcov, tento rok sú to tenistka Petra Kvitová, futbalový brankár Petr Čech, moderátor Roman Šebrle, moderátorka Iva Kubelková a herečka Táňa Vilhelmová,“ dodáva Martin Moravec, vedúci Magazínu DNES+TV.

Fotografie sa budú dražiť aj v on-line aukcii na portáli iDNES.cz, kde čitatelia v anketovom hlasovaní vyberali z pätice fotografií tri snímky, ktoré sa im páčili najviac.

„Čitatelia iDNES.cz dali v ankete najviac hlasov fotografi s moderátorkou Ivou Kubelkovou a ďalej fotografiám s Petrou Kvitovou a brankárom Petrom Čechom,“ povedal Ondřej Tolar. šéfredaktor iDNES.cz.

Autorkou všetkých fotografií je fotografka Nguyen Phuong Thao:

Petra Kvitová s bábätkom
Petr Čech s bábätkom
Roman Šebrle s bábätkom
Táňa Vilhelmova s bábätkami
REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu