moderátor Miroslav „Mirec“ Babják (zdroj: Dobré rádio)

Internetové Dobré rádio rozširuje moderovaný program a súčasťou stabilného tímu rádia sa stáva legendárny moderátor 90. rokov.

Dobré rádio od 2. septembra vysiela vo vynovenej vysielacej štruktúre a prichádza s novinkami, ktoré si poslucháči doslova vyžiadali. Súčasťou vysielania populárneho internetového rádia sa stáva obľúbený moderátor Miroslav „Mirec“ Babják.

Svojím programom Dobré popoludnie s Mircom bude poslucháčov zabávať každý pracovný deň medzi 12:00 a 16:00. Pevnou súčasťou vysielania budú najväčšie hity, pozitívne správy a k tomu dobrá nálada, ktorá už neodmysliteľne patrí k Dobrému rádiu.

Mirec má svoju premiéru v Dobrom rádiu už za sebou, keď si v novembri minulého roka zamoderoval s tímom rádia v rámci špeciálneho Dňa 90-tych rokov. Vysielanie vzbudilo medzi poslucháčmi obrovský ohlas.

„Nepochybne to bol náš najúspešnejší deň z hľadiska počúvanosti. Poslucháčov formát 90. rokov oslovil a svoju zásluhu má na tom určite aj Mirec so svojím znamenitým moderátorským umom,“ myslí si zakladateľ Dobrého rádia Róbert Sedlák.

Okrem Mirca prijali pozvanie veľké hudobné hviezdy, ktoré zanechali hlbokú stopu v 90. rokoch, ako boli Made 2 Mate, Robo Grigorov, Maduar a ďalší.

Dobré popoludnie s Mircom bude kontaktné, to znamená, že do vysielania sa budú môcť poslucháči aktívne zapojiť. Dobré rádio spoločne s Mircom oživilo rubriky, ktoré milovali celé generácie poslucháčov, ako je napríklad Áno, nie, neviem.

Pripravené sú však aj nové, ktoré si rýchlo nájdu svojich fanúšikov. Moderátorská legenda sa každý deň podelí o pozitívne informácie, dobrú náladu a zo svojho archívu určite vytiahne aj nejaký obľúbený hit z 90. rokov. Súčasťou vysielania budú aj rozhovory so známymi i menej známymi, no nemenej zaujímavými hosťami.

„Veľmi sa teším z toho, že po 13 rokoch budem opäť vysielať v rádiu svoju vlastnú reláciu. Zároveň je to aj veľká zodpovednosť. Nabieham do vysielania rozbehnutého rádia a prvýkrát za svoj moderátorský život si budem sám obsluhovať techniku. Verím, že to zvládnem a aj v popoludňajšom vysielaní vyčarím úsmev na tvári,“ hovorí nová hviezda Dobrého rádia Mirec.

Mirec začal svoju mediálnu kariéru už počas skorej mladosti, keď sa stal súčasťou legendárnej Zlatej brány. S rozhlasovým mikrofónom sa zoznámil začiatkom 90. rokov v Rádiu Elán.

V roku 1993 dostal ponuku stať sa súčasťou Fun rádia, kde vznikol jeho kultový pozdrav Á-HOJTE! Jeho ďalšie kroky smerovali do Rádia Koliba, z ktorého sa neskôr stalo Rádio Okey.

Okrem práce za rozhlasovým mikrofónom si vyskúšal aj prácu na veľkých televíznych šou a venuje sa aj vlastnej hudobnej tvorbe. V súčasnosti moderuje súkromné akcie a organizuje koncerty.

Dobré rádio vysiela od júna vo vynovenom modernom štúdiu, ktoré je skonštruované tak, aby spĺňalo vysoké štandardy profesionálnych rozhlasových staníc.

Súčasťou vysielania je okrem Dobrého popoludnia s Mircom aj Dobré dopoludnie medzi 9:00 a 12:00, keď sa striedajú moderátorské dvojice, ktoré svojím živým vysielaním skvelo naladia a zásobia len pozitívnymi informáciami.

V Dobrom dopoludní sa striedajú moderátori Lenka Miškolciová, Andrej Knap a obľúbená herečka a moderátorka Michaela Kapráliková. Súčasťou vysielania je každý deň zaujímavá téma, súťaže, ale aj neobvyklá bizarná správa.

Dobré rádio sa vyznačuje tým, že ako jediné rádio prináša výhradne pozitívne správy. Hudobne sa sústredí na najväčšie hity od 80. rokov po súčasnosť, s dôrazom na hity 90. rokov.

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu