Obchodná riaditeľka Miriam Kittler po 9-tich rokoch končí vo Fun rádiu a odchádza aj z predstavenstva spoločnosti FUN MEDIA GROUP a.s. a Radio a.s.

„Odchod z FUN MEDIE som zvažovala dlhšiu dobu, pretože sa mi v mojej firme začali množiť požiadavky na nastavenia obchodných oddelení, spracovanie obchodno-marketingových stratégií a školení, ktoré som musela z časti odmietať. Vo FUN MEDII som však chcela ešte doriešiť prechod onlinu na AdForm prostredie, ktoré podporuje programatický predaj. Práve včera som ukončila 9 rokov môjho pôsobenia vo Fun rádiu. Myslím, že toto je ten správny čas sa ísť venovať novým projektom, ktoré ma čakajú vo firme. Fun rádio je čo do porovnania sharu na trhu a obchodného sharu najvýkonnejším rádiom, podarilo sa zrealizovať veľmi efektívne spojenie onlinu a rádia, pracujú tam úžasní ľudia. Myslím však, že po 9 rokoch môžem byť tak pre rádio, ako aj pre online, ktorý zastrešuje FUN MEDIA, prospešnejšia viac z vonku ako z vnútra. Moje pôsobenie vo FUN MEDII končím 30.9.2017. S Fun rádiom budem spolupracovať aj v budúcnosti, len v inej forme,“ povedala k svojmu odchodu Miriam Kittler a zároveň potvrdila, že odchádza aj z predstavenstva spoločnosti FUN MEDIA GROUP a.s. a Radio a.s.

Generálny riaditeľ Fun rádia Rasťo Dutka povedal: „Miriam Kittler bola dôležitou súčasťou tímu Fun rádia 9 rokov. Zo svojej pozície bola zodpovedná za tvorbu obchodnej stratégie a „zobchodovanie“ silnej značky Fun rádia, čo vždy bola a aj ostane náročná úloha. Za jej oddanosť práci jej v mene všetkých kolegov vo Fun rádiu ďakujem a prajem veľa ďalších profesionálnych aj osobných úspechov.“

Fun rádio je na trhu 26 rokov a dlhodobo si udržiava pozíciu silnej komerčnej dvojky s 11%-ným podielom na trhu a má 496 tisíc denných a jeden milión 94 tisíc týždenných poslucháčov. Viac ako 84 % poslucháčov Fun rádia je vo veku do 49 rokov.

REKLAMAadv.:

1 komentár

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu