titulka Excalibur.cz

Excalibur vychádzal v 90-tich rokoch, ako prvý český herný časopis a vydavateľstvo Mladá fronta sa rozhodla nadviazať na jeho tradíciu a spustilo nový herný portál Excalibur.cz so zameraním na komunitu online hier s podtitulom „Hráči hráčům.“

„Všetky novinky sú písané hráčmi, zapálenými do online hier, nadšenými podeliť sa o nové informácie, videá, tipy, recenzie a mnoho ďalšieho. Naším zámerom je komunitu hráčov online hier dostať na jedno miesto, kde nájdu všetky informácie a novinky, podporovať ju a naďalej rozširovať. Aj preto veríme, že bude herný magazín Excalibur.cz miesto, na ktoré sa budú radi vracať, „povedal Erik Dvořák, riaditeľ divízie Online, vydavateľstva Mladá fronta.

Nový portál vychádza z pôvodného webu WoT.cz, ktorý bol celý venovaný hre World of Tanks a ktorá zostane i naďalej súčasťou nového portálu.

Všetci herní fajnšmekri nájdu na Excalibur.cz články, návody a tipy o najznámejších herných tituloch, ako sú League of Legends, Dota 2, Overwatch, World of Warcraft, alebo Heroes of the Storm, redakcia plánuje zaradiť články i o hrách Destiny, Armored Warfare, World of Warships, Call of Duty, či Counter Strike: Global Offensive.

Návštevnosť všetkých webov vydavateľstva Mladá fronta dosiahla v októbri podľa prieskumu NetMonitor 2 milióny 27 tisíc 821 unikátnych čitateľov (RU).

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu