Mobile World Congress je každoročne najväčším podujatím vo svete mobilnej techniky, ktoré naznačí všetky trendy pre aktuálny rok. Ani tento rok tam nechýbajú redaktori MobilMania.sk a Živé.sk. Priamo z miesta prinášajú najhorúcejšie novinky, živé fotografie, redakčné videá a štipľavé komentáre.

MobilMania.sk a Živé.sk sú, ako každý rok na najväčšej technologickej výstave MWC-NOKIA Lumia 640-Zdroj foto-AC&C Public Relations
Nový smartphone Microsoft Lumia 640

 

Technologický sviatok sa začal v nedeľu 1. marca, v Barcelone. Desaťtisíce odborníkov a profesionálov v oblasti mobilnej techniky, smartfónov, tabletov, aplikácií a mobilných operátorov sa každoročne schádzajú na jedinečnom podujatí Mobile World Congress.

„MWC je pre Živé.sk a MobilMania.sk najdôležitejším podujatím roka. Žiadna iná výstava nepriláka toľko čitateľov,“ hovorí šéfredaktor Filip Hanker. „V tomto období sa články vždy čítajú najmenej o tretinu viac. Mierne stúpa aj počet čitateľov, z priemerných 33-tisíc na deň pri Živé.sk a 15-tisíc pri MobilManii.“

Všetky články o novinkách i trendoch nájdete v špeciálnej rubrike na adrese www.zive.sk/mwc. Napriek tomu, že samotný kongres MWC 2015 sa začal až v pondelok 2. marca, najväčšie novinky medzi mobilnými zariadeniami predstavili výrobcovia už v nedeľu 1. marca. Zaujímavý súboj sa začína črtať aj na poli špeciálnych headsetov pre virtuálnu realitu.

Špeciálnu rubriku www.zive.sk/mwc možno odporučiť nielen nadšencom, ale i profesionálom v oblasti mobilnej techniky i novinárom.

Viac o portáloch Živé.sk a MobilMania.sk

Živé.sk je dlhoročne najčítanejším internetovým denníkom o IT, internete a digitálnej televízii na Slovensku. Podľa oficiálneho auditu návštevnosti AIMmonitor ho mesačne sleduje približne 400 tisíc jedinečných návštevníkov (RU). MobilMania.sk je popredným magazínom s témami o mobiloch, mobilných operátoroch a komunikácii. Mesačne ju navštívi okolo 200 tisíc jedinečných čitateľov.

Oba portály sú na trhu viac ako 15 rokov a patria do portfólia internetovej jednotky na Slovensku – Azet.sk.

Zdroj dát: 11/2014 – 02/2015,  AIMmonitor – oficiálny audit návštevnosti slovenských webov (IAB Slovakia, Gemius & Mediaresearch, parameter RU).

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu