Informáciu o svojej aktivite zaslal mobilný operátor do médií v sobotu 2. apríla tesne pred poludním, teda v deň kedy aktivitu spustil. Ak by o charitatívnej akcii informoval médiá skôr, mohol by vyzbierať na pomoc autistickým deťom oveľa vyššiu sumu, vďaka medializácii aktivity.

Aktivita operátora má snahu upozorniť na Svetový deň povedomia o autizme, ktorý si pripomíname v sobotu 2. apríla. Autizmom trpí na celom svete až 67 miliónov ľudí.

Aktivita operátora 4KA má ale pomôcť i rodine Frišlovičovej, ktorá má autistického syna Mareka. Ľudia môžu pomôcť aj prostrednítcvom portálu Ľudiaľuďom.sk s ktorým spoločnosť SWAN Mobile (4KA) dlhodobo spolupracuje.

„Pomáhať prostredníctvom nás môžu všetci naši zákazníci. Každý jeden hovor a každá SMS znamená 4 ceny pre Mareka a ďalšie deti s autizmom. Dnes sa oplatí komunikovať s rodinou či priateľmi omnoho viac, ako inokedy,“ povedal Martin Mosný, výkonný riaditeľ SWAN Mobile, a. s..

Aktualizované 5.4.:

„Naši zákazníci v sobotu uskutočnili v našej sieti celkovo 40 830 hovorov a poslali 36 337 SMS. Sme radi, že sme mohli prispieť na ďalšiu peknú vec a zároveň sme vďační aj našim zákazníkom, ktorí sa svojou komunikáciou zapojili do tejto charitatívnej aktivity,“ Martin Mosný, povedal výkonný riaditeľ SWAN Mobile, a. s.

Suma 3086,68 eur poputuje na konto rodiny Frišlovičovej, ako dar pre Mareka.

4KA pošle 4 centy autistickým deťom
zdroj: SWAN Mobile
REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu