Štvrtý mobilný operátor spoločností Swan, ktorý funguje na trhu pod názvom 4ka začal primitívne útočiť lacnou kampaňou voči konkurencii. Najprv útočil voči Slovak Telekomu a aktuálne aj voči spoločnosti O2. Svoje útoky 4ka nazýva „odbojom za lepšie ceny a služby na telekomunikačnom trhu“. Správu sme aktualizovali aj o vyjadrenie spoločnosti O2 a Jura (Slovak Telekom).

„Už druhýkrát touto formou poukazujeme na štyri zlá, ktoré podľa našich zistení trápia zákazníkov mobilných operátorov: viazanosť, skryté podmienky, obmedzená platnosť cien a výhodné podmienky len pre niektorých. Zdanlivo výhodné ponuky a ceny sú často nafúknuté viac, než naše balóny. A na pohľad férové podmienky pre zákazníka sú v skutočnosti až tak vysoko a vzdialené, že na ne dosiahnete ťažšie, ako na balóny pod stropom. Preto všetkých operátorov aj ich zákazníkov opäť vyzývame, aby vypustili vzduch z telefónnych účtov a pridali sa k odboju za lacné volania a dáta,“ povedal Peter Helexa. riaditeľ divízie obchodu a marketingu SWAN Mobile, a. s.,

Aktualizované: „Úprimne, nemali sme veľmi čas sa tým zaoberať, keďže my sa radšej venujeme svojim zákazníkom. Mimochodom, za celý deň sa nikto z nich na stropnú dekoráciu ani len neopýtal. Bude to asi tým, že k nám chodia za obsahom, kvalitou, top službami a starostlivosťou. Každý balónik raz praskne,“ povedala Martina Jamrichová, hovorkyňa spoločnosti O2 Slovakia.

 

„Pred týždňom 4ka zorganizovala akciu s podobným posolstvom, keď symbolicky zavesila na hák šibenice na jednej z najrušnejších bratislavských križovatiek spomínané štyri najväčšie zlá, ktoré podľa jej zistení trápia väčšinu zákazníkov mobilných operátorov. Okrem toho pripojila aj výzvu k Odboju za lacné volania a dáta,“ povedal Mgr. Tomáš Stupavský, špecialista pre vzťahy s médiami spoločnosti SWAN Mobile, a.s.

Aktualizované: „„Ej bisťu, až tak ich naše nízke ceny a vlastný signál v každej dedine napajedili? S Jurom členovia družiny iba za 2 centy vytáčajú a SMS-ky posielajú. Šibeničiari by skôr zlepšovaním svojich služieb a pokrytia mali do svojho košiara dievky a junákov lákať. Ale za vkusný dar každým pádom pekne ďakujem, lebo doposiaľ som nemal kam klobásky vešať,“ povedal Juro, nový operátor spoločnosti Slovak Telekom.

Viac info o novom mobilnom operátorovi Jurovi > pozri

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu