Jeden z najpopulárnejších moderátorov Fun rádia Matej „Cifra“ Sajfa sa už v septembri stal hlavným protagonistvom guerilla marketingu  Fun rádia, keď sa zamkol v štúdiu a hral len skladby podľa želania. Tentoraz absolvuje vysielací maratón, ktorý bude trvať od prvej sekundy silvestrovského dňa až po nasledujúcich 25 hodín nového roku.

„Maratóny zvyknem skôr behávať … Ale poznáte ma, ja mám výzvy rád. 25 hodín za mikrofónom bude náročné, ale káva a poslucháčska základňa má postaví na nohy a dáme to ;-). Veď čo by to bola za Silvestrovská zábava, ak by som nebodaj zaspal…,“ povedal Sajfa.

Sajfov maratón bude vo Fun rádiu trvať od štvrtkovej polnoci 31. decembra 2015 až do prvej hodiny rannej piatka 1. januára 2016, teda celkom 25 hodín. Dôraz vo vysielaní bude opäť primárne kladený na interakciu s poslucháčmi.

Spoločne budú spievať, hrať sa a spomínať čo im priniesol rok 2015. V štúdiu samozrejme nebudú chýbať ani hostia, známe tvare, ktoré Sajfa vo vysielaní vyspovedá a bude zisťovať aj to, čo za uplynulý rok ľutujú, alebo nie.

Súčasťou vysielania budú aj zábavné momenty zo štúdia, ktoré sa udiali počas roka a vo vysielaní pôvodne nemali nikdy odznieť. Nový rok privíta Sajfa novoročným príhovorom a novinkou vo vysielaní bude online tombola.

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu