Moderátorka spravodajstva Adriana Kmotríková, sa zotavuje po operácii mozgu, keď jej lekári diagnostikovali a hneď operovali nádor. V nedeľu 20. septembra sa vrátila na obrazovky televízie JOJ aspoň symbolicky, ako hosť relácie V siedmom nebi.

Týždeň po operácii neváhal Vilo Rozboril osloviť moderátorku spravodajstva Adrianu Kmotríkovú s prosbou, aby sa zúčastnila ako hosť jeho relácie V siedmom nebi.

„V priebehu leta, keď sa začali diať tieto veci, nám začalo chodiť veľa mejlov s tým, že by sa chceli diváci s Aďou stretnúť. Oslovil som ju týždeň po operácii a povedala mi, že Jasné, vyberú mi štichy a ideme na to. Hovorím si, kriste pane, ona sa zbláznila!,“ povedal Vilo Rozboril pre televíziu JOJ.

„Keď sme prišli po dva a pol mesiaci, spustilo to lavínu emócií. Cítila som sa, ako keby som prišla z núteného vyhnanstva, celá som sa triasla. Kolektív mi dal pocítiť, že stále patrím medzi nich. “ povedala Adriana Kmotríková na margo svojho vystúpenia v relácii V siedmom nebi pre denník Nový Čas.

https://www.facebook.com/wordpresscom/posts/620279964741006

Držíme palce Adriane, aby sa čoskoro vrátila na televízne obrazovky natrvalo, spravodajstvo TV JOJ bolo totiž vždy silnou stránkou tejto televízie a ona je jeho tvárou.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu