Vydavateľstvo Ringier Axel Springer prichystalo ďalšiu kuchársku knihu z edície Kucharky.sk, tentoraz od Adriany Polákovej, dlhoročnej moderátorky relácie Teleráno televízie Markíza, pod názvom Nepečené! Reklamný spot je z dielne kreatívneho štúdia Cukru production.

Adriana Poláková je moderátorka v relácii Teleráno ale poznáte ju aj z marketingovej komunikácie supermarketu Lidl z jeho Cukrárne. Aktuálne jej vyšla kuchárska kniha, v ktorej predstaví svoje recepty na sladké nepečené dezerty inšpirované talianskym Toskánskom.

Kniha obsahuje 40 receptov, napr. na tiramisu, rolády a pudingy. Adriana Poláková precestovala Taliansko a nechala sa inšpirovať miestnymi cukrármi a gazdinkami. Kniha obsahuje citáty o regióne a fotografie Toskánska.

Kucharky.sk je projekt vydavateľstva Ringier Axel Springer a funguje primárne ako e-shop, v ktorom môžete nájsť kuchárske knihy doslova od výmyslu sveta.

Adriana Poláková napísala aj knihy Koláč mojej mamy, Napečené s láskou, Pečieme s teleránom…

Adriana Poláková, kniha Nepečené!
Adriana Poláková, obálka knihy Nepečené! (zdroj: Ringier)

„Adriana je obľúbená autorka kuchárskych kníh a neustále ohuruje nevyčerpateľnou fantáziou spájania sladkých chutí v jej receptoch. Práve pre tieto dôvody sme sa pustili do jej ďalšej knihy, ktorá vyšla v edícii Kucharky.sk. Radosť a vášeň, s akými pripravuje svoje dezerty, nás prinútili hľadať nové možnosti vizuálneho stvárnenia, ale aj technickej úpravy knihy. Papier Munken sme zvolili zámerne aj pre jeho výnimočnosť. Papier má silu zapojiť všetky ľudské zmysly a v kombinácii s fotkami a receptami vytvára kniha pre čitateľa viaczmyslový zážitok,“ povedala Marianna Suchan, brand manažérka Kucharky.sk.

Partnerom knihy je televízia Markíza. Kampaň bude prebiehať aj na sociálnej sieti a portáloch ako sú Kucharky.sk, tvnoviny.sk, vareny-peceny.sk ale aj na samotnej stránke fanúšikov Adriany Polákovej na facebooku.

Uvedenie knihy je od 15. augusta sprevádzané kampaňou v televízii Markíza, v spote Adriana Poláková pripravuje jeden z receptov. Televízny spot je dielom kreatívneho štúdia Cukru production, ktoré si v roku 2013 založila Martina Slováková absolventka VŠVU.

Spýtal som sa jej ako prebiehala spolupráca s Adrianou Polákovou a natáčanie spotu a či chystajú aj nejakú ďalšiu kampaň:

„Natáčanie prebehlo bez problémov. Nakrúcali sme v kuchyni foodblogerky Dulce de Leche. Časom zverejníme aj video making of. Nakrúcanie prebehlo štandardne, pokojne, v pohode. :) Autorom kreatívneho konceptu spotu je kreatívne štúdio Cukru production, ktoré ho zároveň aj vyrobilo. Bola to easy malá výroba, nič výpravné. Pre kucharky.sk nepripravujeme žiadnu kampaň, boli sme oslovení len na tento jeden TV spot,“ povedala pre masmedialne.info Martina Slováková, kreatívna riaditeľka štúdia Cukru production, na fotografii z natáčania spotu (vľavo):

TV spot ako z Cukru na novú knihu Adriany Polákovej – Nepečené. Od zajtra nasadený na Televízia Markíza. Foto: Peter & Veronika

Uverejnil používateľ Cukru Piatok 14. augusta 2015

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu