Andrea Poláčková (autor foto Ľuboš Houška, zdroj: RTVS)

Od budúceho týždňa príde v Rádiu Slovensko k zmene na poste moderátorky obľúbenej relácie Hosť Andrey Poláčkovej.

Počas 21 mesiacov od zaradenia relácie Hosť Andrey Poláčkovej do programovej štruktúry Rádia Slovensko mali poslucháči možnosť vypočuť si štyri stovky premiérových rozhovorov s osobnosťami so zaujímavými a inšpiratívnymi životnými príbehmi. Teraz Andreu Poláčkovú čaká nová životná kapitola spojená s materstvom.

„Veľmi ma teší, že si poslucháči moju reláciu obľúbili. Naším zámerom bolo predstaviť ľudí so zaujímavým príbehom. Som rada, že sa nám to podarilo. Kolegyni Nore Gubkovej odovzdám štafetu v Rádiu Slovensko v pondelok 5. júla v obvyklom čase. Verím, že na tento zámer plynule nadviaže a že aj jej rozhovory si poslucháči obľúbia. Prajem tvorcom relácie veľa skvelých hostí, vďačných poslucháčov a kreativitu,” povedala Andrea Poláčková.

So zmenou na poste moderátorky súvisí aj nový názov relácie – Hosť Nory Gubkovej „Doterajšia dlhoročná a skúsená redaktorka a moderátorka spravodajstva dostáva možnosť využiť bohatý prehľad a vedomosti aj z iných oblastí, než je politika. Andrei ďakujem za skvelú prácu a prajem jej veľa radosti v najbližších rokoch,” dodal programový riaditeľ Slovenského rozhlasu Michal Dzurjanin.

”Andrea dokázala vytvoriť silné puto s poslucháčmi, na to chcem nadviazať. Dôvera poslucháčov je pre mňa absolútna priorita,” zdôraznila Nora Gubková.

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu