Daniel Baláž a Pavol Hubinák (zdroj foto: RTVS/Baláž & Hubinák)

V Rádio_FM vždy v piatok podvečer majú svoju šou Daniel Baláž a Pavol Hubinák a ich kamaráti a hostia. V utorok 6. apríla sa zdôverili svojim fanúšikom a opísali nepríjemnú skúsenosť so stalkerkou, fanúšičkou rádia, ktorá ich prenasleduje.

„Rozmohol sa nám tu taký nešvár-“obľúbila” si nás narušená stalkerka /hlavne Hubináka/, ktorá vytvára falošné účty a z nich vás mnohých atakuje svojimi správami o Bohom podporovanom ťažení proti našej šou, proti Hubinákovi, proti Rádiu FM, “Proti všem”… Mrzí nás táto situácia. Riešime to už s políciou,“ uviedli Baláž a Hubinák na sociálnej sieti.

„Prvý kontakt vyzeral bežne. „Úplne na začiatku mi napísala neznáma slečna, nejaké otázky týkajúce sa vysielania, a keďže zvyknem byť slušný, tak som i odpovedal. Pravdepodobne to bolo vysvetlené tak, že môže písať ďalej. Keďže ignorácia nepomohla, tak som dôrazne napísal, ze nie som ten správny človek na rozhovory o Bohu a neskôr tento kontakt i zablokoval.“ Žena začala následne svoje komentáre písať pod oficiálne posty Radia FM a dokonca začala posielať moderátorovi balíčky na miesta, kde sa vyskytol. Nasledovali ďalšie blokovania a vytváranie nových identít. Na začiatku apríla už vytvorila fake účet samotnej relácie moderátorov, cez ktorý verejne osočuje moderátora,“ opísal svoju skúsenosť Pavol Hubinák.

„Je to mladší ročník a aj viem presne o koho ide. Nie som prvý koho takto obťažovala. Som však azda jediný pri kom to stále trvá. Prezentované správy od nej som vybral s ohľadom na to, že to môžu vidieť deti. Pravda je taká, že zväčša už píše veľmi vulgárne a je to plné sexistických narážok, odkazov, predstáv. Je chorá, ale ja nie som lekár,“ doplnil Pavol Hubinák.

„Na základe toho, že som s tým šiel von, ozývajú sa stále ďalší ľudia, ktorí od nej dostali pozdrav o mne. Zväčša ide o 200-300 správ pre každého. Ja som dnes dostal od nej do 40 správ,“ uviedol pre Mediahub.sk Pavol Hubinák.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu