Od 15. februára 2016 bola do pozície Group Director People and Development vymenovaná Monika Remiszewska. Ponesie zodpovednosť za riadenie ľudských zdrojov v celej vydavateľskej skupine Ringier Axel Springer Media AG (RASM). Na Slovensku je súčasťou skupiny vydavateľstvo Ringier Axel Springer Slovakia.

Monika Remiszewska bude v organizačnej štruktúre riadenia priamo zodpovedná generálnemu riaditeľovi Markovi Dekanovi, sídliť bude vo Varšave.

„Monika má bohaté skúsenosti v oblasti definovania HR stratégií, priorít a organizačných zmien, identifikácie a rozvoja talentov a rôznych ďalších HR projektov. Jej úlohou bude aj posilnenie našej zamestnaneckej značky a prilákanie talentov v rámci regiónu strednej a východnej Európy, “ povedal Mark Dekan, generálny riaditeľ Ringier Axel Springer Media AG.

Monika Remiszewska predtým pôsobila v spoločnostiach PricewaterhouseCoopers, IBM a Microsoft a ešte donedávna v oblasti technológií a médií v spoločnosti Korn Ferry vo Varšave, kde videla divíziu Digital practicle pre strednú a váchodnú Európu. Zaoberala sa najmä globálnym e-commerce, start up-mi a digitálnymi médiami.

Je absolventkou Ekonomickej univerzity v Katoviciach a je členkou inštitúcie International Coach Federation and Chartered Institute.

Na Slovensku je súčasťou švajčiarsko-nemeckej vydavateľskej skupiny RASM spoločnosť Ringier Axel Springer Slovakia, a. s. (RAS), ktorá je druhým najväčším vydavateľstvom, hneď za vydavateľstvom News and Media Holding skupiny Penta Investments.

Ringier Axel Springer Slovakia vydáva najčítanejší denník na Slovensku Nový Čas, ktorý má ale bulvárny, nie mienkotvorný charakter.

Od decembra 2010 vlastní vydavateľstvo Ringier Axel Springer Slovakia (RAS) 70 %-ný podiel v spoločnosti Azet.sk, ktorá je jednotkou na slovenskom internetovom trhu.

Spolumajiteľom RAS je Milan Dubec, zakladateľ skupiny Azet, ktorý v súčasnosti pôsobí ako generálny riaditeľ RAS.

Prečítajte si aj > Skupina Penta Investments získala podiel vo firme vydavateľstva Ringier Axel Springer Slovakia

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu