Monika Révayová a Andrej Kopták (foto: Grayling)

Do pozície Deputy Managing Directora so zodpovednosťou za vedenie lokálnej pobočky na Slovensku, profiláciu a business development bola menovaná Monika Révayová. S cieľom zabezpečiť efektívnu synergiu medzi PR a PA službami firma zároveň posilňuje aj Public Affairs oddelenie – pozíciu Senior PA Consultanta preberá Andrej Kopták.

Slovenská pobočka jednej z najväčších komunikačno-konzultačných sieťových agentúr Grayling prechádza momentálne významnými zmenami vo vedení.

Tie úzko súvisia s aktuálnym repozicioningom spoločnosti, ktorá sa chce zamerať na poskytovanie integrovaných komunikačných služieb. Jadrom bude vytváranie efektívnych synergií medzi public relations a public affairs s dôrazom na reputačný manažment a brand awareness building.

„Integrovaná komunikácia, ktorá sa primárne sústreďuje na vytváranie synergií medzi public relations a public affairs službami je model, ktorý sa nám osvedčil aj na iných trhoch. Grayling je jednou z mála agentúr v regióne, ktorá je schopná poskytovať profesionálny servis v oboch týchto oblastiach, o čom svedčia aj významné ocenenia v prestížnych súťažiach – ako napr. Sabre Awards, European Excellence Awards či European Business Elite Awards. Na všetkých trhoch sa nám podarilo vybudovať tím skúsených profesionálov a Slovensko nie je výnimkou,“ povedal Peter Fecko, Managing Director pre región Stredná a východná Európa, Grayling.

Monika Révayová (foto: Grayling)

Vedením slovenskej pobočky bola s účinnosťou od júna poverená Monika Révayová. Ako nový Deputy Managing Director preberá časť zodpovedností Petra Fecka, ktorý sa bude venovať primárne business developmentu v regióne strednej a východnej Európy a bude tak zabezpečovať okrem iného aj podporu rozvoja slovenskej pobočky na regionálnej úrovni.

V kompetencii Moniky Révayovej bude zodpovednosť za lokálny rozvoj pobočky a podpora tímu, profilácia spoločnosti a najmä udržanie vysokej úrovne služieb pre existujúcich klientov a nový biznis.

Monika Révayová pôsobí v komunikačnej oblasti už viac ako 15 rokov, má bohaté skúseností s realizáciou komplexných PR a PA kampaní a komunikačných stratégií pre klientov z rôznych sektorov, vrátane značiek ako Google, Kaspersky Lab, Visa, PayPal, Lockheed Martin, Deutsche Telekom a mnohé iné.

Andrej Kopták (foto: Grayling)

Na pozíciu Senior PA Consultanta prichádza Andrej Kopták, ktorého úlohou bude rozvoj služieb v public affairs oblasti s dôrazom na strategické poradentsvo, stakeholders mapping, budovanie vzťahov a vytváranie partnerstiev s významnými zástupcami profesijných a odvetvových organizácií, štátnou správou, akademickým sektorom či mienkotvornými názorovými tábormi, ktoré značnou mierou ovplyvňujú rozhodovacie procesy a spoločenský vývoj.

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu