zdroj: Ringier Axel Springer Slovakia

Od 18. septembra sa novou Head of Video vo vydavateľstve Ringier Axel Springer Slovakia stala Monika Žakovská. Predtým pôsobila ako Digital Media Director v mediálnej agentúre Starmedia. Na novom poste nahradí Alexandra Móžiho.

„Monika Žakovská  preberá zodpovednosť za video stratégiu celého multimediálneho vydavateľstva. Okrem funkcie Head of Video, bude naďalej pôsobiť na svojej doterajšej pozícii, pri riadení projektu Noizz.sk,“ uviedlo vydavateľstvo.

Monika Žakovská nahradí Alexandra Móžiho, ten z vydavateľstva odchádza z osobných dôvodov a po vzájomnej dohode s vedením.

Alexander Móži nastúpil do vydavateľstva Ringier Axel Springer Slovakia v júli 2016, predtým pôsobil na rôznych pozíciach v oblasti reklamy, marketingu a starostlivosti o klientov.

„Chcel by som sa poďakovať spoločnosti, Milanovi Dubcovi, ako aj všetkým kolegom, s ktorými som mal tu česť pracovať. Online video ma neuveriteľne baví. Preto som rád, že som mohol byť určitý čas súčasťou tohto ambiciózneho projektu. Teraz sa však už teším na čas, ktorý budem môcť stráviť s mojou prvorodenou dcérou,“ povedal odchádzajúci Alexander Móži.

Milan Dubec, generálny riaditeľ vydavateľstva Ringier Axel Springer Slovakia na to reagoval „Rád by som Alexandrovi Móžimu poďakoval za množstvo odvedenej práce. Želám mu do budúcnosti veľa úspechov. Monika Žakovská významným spôsobom pomohla pri rozvoji projektu Noizz.sk. Som preto presvedčený, že aj na novej pozícii využije svoje profesionálne skúsenosti a pomôže napĺňať našu dlhodobú video stratégiu, “ povedal Dubec.

„Ďakujem za dôveru, ktorú do mňa vedenie vložilo. Video obsah je dominantným prvkom súčasného online prostredia a my sme jednotkou na slovenskom internete. Preto sa budem snažiť plniť našu dlhodobú video stratégiu, ale najmä prinášať našim čitateľom zaujímavý obsah,“ vyjadrila sa Monika Žakovská, Head of Video spoločnosti Ringier Axel Springer Slovakia.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu