Agentúra prišla s novým komunikačným konceptom v ktorom je Telekom prezentovaný ako inovátor a ponuka operátora je inšpirovaná budúcnosťou. Príbeh v spote sa odohráva v roku 2061. Peter Sagan so svojou manželkou Katarínou je opäť hlavnou hviezdou vianočnej komunikácie operátora.

„Kampaň začína v TV teasingovým spotom a postupne bude predstavovať rôzne propozície. Tento rok sa bude vianočná kampaň vyznačovať aj silnou podporou v online a social media. Izometrická animovaná vizualita kampane sa objaví vo všetkých tlačovinách, na bilbordoch a v printoch. Televízne spoty už tradične režíroval Roman Valent a produkciu zastrešila agentúra Hitchhiker Film,“ povedal Peter Kimijan, hovorca pre korporátne záležitosti Slovak Telekom.

Vianoce naplno odštartujú s tradičnými vianočnými obrazmi v marketingovej komunikácii spoločnosti Telekom už od štvrtka 27. októbra.

Pozrite si spoty nového futuristického konceptu, ktoré sú on air:

S Petrom:

S Petrom a jeho Katkou:

(aktualizované 25.10.: Telekom spot zverejní až o niekoľko dní).

Ideou spotu je príbeh Petra Sagana, ktorého zapojí do práce manželka Katarína Sagan, aby odhŕňal sneh. Predtým pomocou futuristického duplikátora zdvojí Peťa a aj lopaty na sneh, Peter duplikátor použije na rozmnoženie vianočných perníkov… Klasická vianočná idylka „mladého“ manželského páru so šedinami, humorne a veľmi trendy zobrazená…

Aktualizované 26.10.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu