BMW Group pri príležitosti autosalónu vo Frankfurte IAA 2015 predstavilo na letisku vo Frankfurte svoje nové BMW radu 7 na najväčšej reklamnej ploche na svete.

Umiestnený je na letisku vo Frankfurte, v bezprostrednej priamej viditeľnej blízkosti pristávacej dráhy. Od 14. do 27. septembra 2015 môžu cestujúci vidieť už z lietadla upútavku na jeden z magnetov automobilovej výstavy – nové BMW radu 7.

Poster s viac ako 30 000 m2 je aktuálne nielen najväčším posterom na svete, ale tiež stanovuje nové štandardy pre out-of-home kampane. V úzkej spolupráci s radom regionálnych a národných úradov sa po prvýkrát použila nová technológia a montáž, ktorá udrží poster aj pri silnom vetre bez zaťaženia a poškodenia flóry a fauny.

Poster je 146 metrov dlhý a 206 metrov široký, tvorí ho celkom 100 individuálnych výtlačkov, ktoré boli spojené dohromady priamo na mieste, na trávniku vedľa letiskovej plochy vo Frankfurte.

Nové BMW radu 7 je najinovatívnejší sedan v triede luxusných vozidiel a predstavuje tak reálnu konkurenciu pre svojich najväčších nemeckých rivalov Mercedes-Benz Triedy S a Audi A8. Jeho význam pre značku BMW zdôraznilo aj toto veľké a inovatívne reklamné médium.

Grafika posteru zobrazuje charakteristické bavorácke dvojité obličky na novom BMW radu 7. Tie sú vybavené aktívnym riadením vzduchových klapiek, ktoré sa na obličkách automaticky otvoria alebo zatvoria v závislosti na potrebe chladenie motora.

Mediálnou agentúrou projektu je Media Plus. Spoločnosť Heye GRID realizovala kreatívu a ICHI BAN AG prevzala veľkoformátovú komunikáciu.

Je len na škodu, že BMW nevyobrazilo na reklamnej plachte viac detailov novej rady, i celé auto, totiž bavorácke dvojité obličky prednej masky automobilu evokujú u recpienta značku BMW, nie konkrétny modelový rad.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu