Politická akadémia má pomôcť začínajúcim, ale i súčasným politikom zorientovať sa v politickom marketingu, public relations, alebo politike, či expertných think-tankoch.

Podujatie sa uskutoční od 24. do 27. novembra v hoteli Agátka v Chorvátskom Grobe, ktorý vlastní vedúci katedry Fakulty masmediálnej komunikácie FMK UCM, kontroverzný podnikateľ Slavomír Magál, ktorý bol podľa zistení denníka SME, spolupracovníkom štátnej bezpečnosti (ŠTB).

Organizátorom podujatia je INESS – Inštitút ekonomických a spoločenských analýz.

Na podujatí bude prednášať Politický marketing Martin Lengyel, ktorý pôsobil najprv v Slovenskom rozhlase a v Rádiu TWIST, neskôr založil a bol riaditeľom TA3, ktorá je dodnes jedinou spravodajskou televíziou na Slovensku.

Medzi projekty, na ktorých sa podieľal patria časopis .týždeň, rádio Jemné melódie a rádio Rocková republika.

Bol ale aktívny aj ako marketér a tvorca ideí kampaní politickej komunikácie nielen na Slovensku, napríklad počas prezidentskej kampane Milana Kňažka, ale pracoval aj v teame Viktora Juščenka, ktorému pomáhal v prezidentských voľbách na Ukrajine.

Ďalším lektorom Politickej akadémie bude Michaela Benedigová, ktorá bude prednášať na tému Public relations. Vedie agentúru SEESAME Communications Experts, ktorá je najväčšou PR agentúrou na Slovenskom trhu, pri zohľadnený kritéria, ktorým je výška obratu.

Na podujatí budú prednášať aj lektori, ako Mikuláš Dzurinda, Viktor Nižňanský, Michal Novota, Lívia Vašáková, Radovan Ďurana, Juraj Karpiš a Martin Vlachynský.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu