Televízia JOJ informovala, že sa rozhodla opäť zaradiť do svojej programovej ponuky reláciu Inkognito s moderátorom Vladom Voštinárom.

Na televízne obrazovky TV JOJ sa vráti relácia Inkognito s Vladom Voštinárom
moderátor Vlado Voštinár v relácii Nové bývanie (zdroj: JOJ Group)

Relácia v ktorej známe osobnosti hádali mená hostí sa vráti na televízne obrazovky, ohlásila televízia na svojom webe.  Po prvýkrát ste reláciu Inkognito mali možnosť vidieť už v septembri 2003, a vysielala sa až do konca júna 2007.  A teraz je späť.

Spomínate si na Maroša Kramára, Zdenku Studenkovú, či Magdu Pavelekovú, ako sa na základe pomocných hádaniek od Vlada Voštinára so zahalenou tvárou pokúšali uhádnuť povolanie hostí, ktorí sedia pred nimi v štúdiu?

Túto milú a veľmi zábavnú reláciu bude opäť moderovať Vlado Voštinár, ktorého môžete aktuálne sledovať, každú nedeľu na JOJke v relácii o Novom bývaní.

Kariére Vlada Voštinára, ako televízneho moderátora predchádzala úspešná kariéra rozhlasového moderátora, najprv v trnavskom rádiu T (odkiaľ pochádza), neskôr vo Fun rádiu, v rádiu Twist a v rádiu Viva. Potom pôsobil aj v televízii RTVS, odkiaľ však odišiel a stal sa obľúbenou tvárou televízie JOJ.

Do Inkognita sa určite vráti Zdena Studenková, ale tešiť sa môžete aj na Zuzku Šebovú a Jozefa Vajdu, ktorých poznáte ako bláznivú Inči a Gorana zo seriálu Panelák. Tešiť sa môžete aj na herca Michala Hudáka, ktorého poznáte z Profesionálov, alebo ako moderátora ste ho mohli vidieť napríklad v reality show Dievča za milión, alebo VyVolení.

Zuzka Šebová v ankete Osobnosť televíznej obrazovky OTO 2015 nedávno získala cenu Najlepšia herečka a tiež bodovala aj na súťaži Telkáč roka 2014, kde získala ocenenie Nová televízna hviezda > pozri

Jednotlivé časti zábavnej relácie Inkognito sa začnú nakrúcať už v máji. Vysielať sa začne zanedlho.

JOJka získala ocenenia v dvoch diváckych anketách OTO 2015 a Telkáč roka 2014 -Zuzana Šebová
Zuzka Šebová na odovzdávaní cien OTO 2015 (zdroj foto: JOJ Group)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu