Na telo s Igorom Matovičom a Michalom Trubanom (foto: TV Markíza)

Politická diskusná relácia s moderátorom M. Kovačičom prvý raz od obnovenia v septembri 2018 prekonala hranicu 30-percentného podielu na trhu.

Politická diskusná relácia Na telo s moderátorom Michalom Kovačičom na obrazovkách televízie Markíza v ostatných týždňoch prekonáva jeden rekord za druhým. Vydanie, v ktorom sa v nedeľu, 9. februára 2020, v diskusnom dueli stretli opoziční lídri Igor Matovič (OĽaNO) a Michal Truban (PS/Spolu), sa v oboch hlavných cieľových skupinách stalo absolútne najsledovanejším od obnovenia relácie v septembri 2018.

V jedinej obchodne podstatnej cieľovej skupine 12-54 dosiahlo včerajšie Na telo rekordný rating 8,1 % a rovnako aj trhový podiel 31,6 %, pričom vôbec prvý raz v súčasnej ére prekonalo hranicu 30-percentného podielu na trhu.

Zaujímavú debatu, v ktorej závere sa diváci dozvedeli aj výsledky exkluzívneho prieskumu dôveryhodnosti politických lídrov, si nenechalo ujsť taktiež rekordných 532-tisíc divákov vo veku nad 12 rokov.

Na telo tak prvýkrát od obnovenia pokorilo hranicu pol milióna divákov a zároveň sa v oboch hlavných cieľových skupinách stalo najsledovanejšou politickou diskusiou uplynulého týždňa.

Dáta sú uvedené v meraní LIVE + VOSDAL + HOSTIA. Zdroj dát: PMT/KANTAR SLOVAKIA

(ts)

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu