Ešte 23. februára 2016 požiadalo vydavateľstvo Mafra Slovakia na Úrade priemyselného vlastníctva SR o udelenie ochrannej známky na názov Evita Varíme spolu. Zisťovali sme podrobnosti.

„Úspech značky Evita chceme nasledovať v ďalších derivátoch časopisu, otestovali sme si to pred Vianocami s časopisom plným receptov na pečenie. Na 2016 sme pripravili špeciál Varíme spolu, budeme ho vydávať niekoľkokrát do roka, vždy s ponukou sezónnych receptov,“ vyjadril sa Denis „Bohumil“ Schvarcz, riaditeľ marketingu vydavateľstva Mafra Slovakia, a.s.

„Prvé číslo Evita Varíme spolu, Jarné dobroty bude v predaji od 8.3. a čitatelia dostanú aj praktický zakladač, do ktorého si budú môcť ukladať všetky špeciály o varení od Evity :), “ dodal Denis Schvarcz.

Magazín EVITA je magazín vydavateľstva Mafra Slovakia, ktorý prišiel na trh len v apríli 2015 a v krátkom čase dosiahol prekvapivo dobré predajné výsledky, keď hlavne vďaka spojeniu so známou tvárou si doslova podmanil srdcia čitateliek vo veľmi krátkom čase. V decembri 2015 dokonca EVITA predbehla v predaji tradičného hráča trhu ženských magazínov – časopis EVA. Čítaj viac.

Len nedávno prineslo na trh aj vydavateľstvo News and Media Holding subbrand ženského magazínu, pod názvom EMMA Antistresové omaľovánky. Čítaj viac.

Náklad konkurenčných magazínov EMMA a EVA v mesiaci december 2015 (vianočné číslo), podľa združenia Audit Bureau of Circulations SR (ABC SR):

audit nakladu EMMA, EVITA, EVA-december 2015-tabulka Masmedialne.info, zdroj dat ABC SR
audit nákladu EMMA, EVITA, EVA za december 2015 (tabuľka Masmediálne.info, zdroj dát ABC SR)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu