zdroj: Rádio Expres

Nadácia Rádia Expres každoročne zastrešuje detský tábor Dobrý Skutok pre deti zo sociálne slabších rodín, ktorý s finančnou pomocou poslucháčov Rádia Expres organizuje od roku 2008.

V roku 2021 rozširuje Nadácia Rádia Expres svoje aktivity o ďalšie projekty a spúšťa aj svoju novú web stránku www.nadaciaradiaexpres.sk.

Od marca sa bude Nadácia Rádia Expres uchádzať aj o príspevky z 2 % a priebežné príspevky počas celého roka, vďaka ktorým bude môcť realizovať čo najviac projektov, predovšetkým pre deti a mládež zo sociálne znevýhodneného prostredia, v oblasti ochrany práv detí a podpory vzdelávania.

Jednou z prvých nových aktivít Nadácie Rádia Expres je zábavný kvíz, ktorý odštartoval 1. marca, v rámci ktorého Nadácia rozdá 20 tisíc Eur štyrom neziskovým organizáciám, ktoré pomáhajú deťom.

Moderátori Petra Poláčiková, Djuro Hrnčirík, Bety Petrová a Michal Sabo zabojujú vo vysielaní za vybrané neziskovky a každý sa pre tú svoju pokúsi vyhrať čo najviac peňazí.

Dvakrát za deň bude hrať za svoju organizáciu vždy jeden moderátor a odpovie na tri otázky, za každú správnu odpoveď pre ňu získa 500 Eur. Na linke bude mať svojho detského odborného konzultanta, pretože otázky budú z detského sveta.

Ak moderátor odpovie nesprávne, čaká ho „trest“, ktorý bude musieť splniť. Videá potrestaných moderátorov sa budú dať vidieť na sociálnych sieťach a tiež na webstránke Nadácie.

Súťaž bude vo vysielaní pokračovať, až kým sa deťom nerozdá celých 20 tisíc Eur od Nadácie Rádia Expres.

Rádio Expres patrí do skupiny Bauer Media Audio, ktorá je lídrom v komerčnom audio vysielaní v Európe. Spoločnosť je odborníkom na silu zvuku a každý deň oslovuje viac ako 26 miliónov poslucháčov prostredníctvom svojho špičkového rozhlasového vysielania, online služieb a podcastov.

Bauer Media Audio je aktívna v 7 krajinách – vo Veľkej Británii, Švédsku, Nórsku, Dánsku, Fínsku, Poľsku a na Slovensku. V týchto krajinách vlastní najobľúbenejšie a najsilnejšie značky ako KISS, Mix Megapol, Absolute Radio, Radio Norge, Radio Nova, Radio 100, RMF a Rádio Expres.

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu