Naděžda Petrová pracovala doteraz ako riaditeľka redakcie portálu iDNES.cz. Vo funkcii šéfredaktora nahradí Ondřeja Tolara, ktorý končí dohodou k 31. augusta 2015.

Naděžda Petrová je skúsená novinárka a manažérka, ktorá veľmi dobre pozná prostredie redakcie iDNES.cz. Spravodajstvu sa profesne venuje dlhodobo. Okrem pôsobenia v mediálnej skupine MAFRA pracovala pre verejnoprávne médiá, Českú televíziu aj Český rozhlas.

„Do iDNES.cz som prišla v roku 2000 a prvou veľkou akciou, o ktorej sme informovali naozaj online, bol pražský summit Medzinárodného menového fondu. Adrenalín a nadšenie celého tímu mi učarovalo. A platí to stále. Rovnako ako to, že iDNES je špička onlinového spravodajstvo v Českej republike a bude aj naďalej, “ povedala Naděžda Petrová.

Ondřej Tolar pracoval v spoločnosti MAFRA od roku 2000. Začínal ako redaktor MF DNES a iDNES.cz, potom pôsobil vo vedúcich pozíciách spravodajského portálu, šéfredaktorom iDNES.cz sa stal v auguste 2014, po prestupe Michala Hanáka do predstavenstva vydavateľstva MAFRA.

„Boly to pekné profesijné roky, ďakujem všetkým svojím spolupracovníkom a prajem redakcii iDNES.cz pod vedením Nadi Petrovej len to najlepšie,“ povedal Ondřej Tolar.

„Ďakujem Ondrejovi za dlhoročnú prácu pre iDNES.cz a prajem mu nové úspechy v ďalších profesijných výzvach. Pre budúce obdobie chceme mať silnejšie a rozhodnejšie vedenie, našim cieľom je významne posilniť na trhu, “ povedal člen predseda predstavenstva MAFRA Michal Hanák.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu