Už desiate Nájdite sa!… so zvieratkom z útulku sa uskutoční v sobotu, 5. apríla, v bratislavskej Horárni Horský park. Akcia, ktorej sa tento raz zúčastní dvanásť útulkov z celého Slovenska, sa začne  už o 10.00-tej. Podujatie organizuje mestská časť Staré Mesto, cieľom je pomôcť útulkom prezentovať opustené zvieratká medzi ľuďmi, aby tak mali vyššiu šancu dostať sa do nového domova.

Akcia má fanúšikov aj medzi známymi osobnosťami, ambasádorkou podujatia je herečka a moderátorka Kristína Farkašová.

Účasť prisľúbili Zuzka Vačková, Zuzka Haasová, Lucia Hablovičová, Jakub Petraník, Eňa Vacvalová, Šarkan, Lenka Slaná, Viktor Horján, Martin Madej a mnohí ďalší. Akciu bude moderovať Matúš Krnčok z rádia Europa 2.

Dohromady sa takto už podarilo umiestniť viac ako 120 psov a mačiek. Keďže v sobotu sa uskutoční jubilejné desiate pokračovanie, pre návštevníkov a ich štvornohých miláčikov je pripravený špeciálny darček: Ak máte psíka z útulku, ostrihajú Vám ho zadarmo! :)

Najdite_sa2

V sobotu, 5. apríla, sa môžete tešiť nielen na známe tváre ale aj na pestrý celodenný program. Psí výcvikári ukážu, ako psíka naučiť základné povely, triky predvedú šikovné psíky v rámci agility ukážkyKlubu Agility AllStars Bratislava.

NajditeSa_plagatStánok tu budú mať módne zvieracie doplnky z firmy Havo hravo, zadarmo bude radiť veterinár i spoločnosť Bayer, ktorá vyrába antiparazitické výrobky. V rámci tomboly budete môcť vyhrať zaujímavé ceny či vzorky krmív Royal Canin.

Počas dňa tu v spolupráci s portálom  www.utulkovo.sk  budú vyhlasovať aj víťaza súťaže o „Naj útulkáča“. Vďaka nemu útulok, z ktorého psík pochádza, získa psie granule. Odovzdávať sa budú aj veci zo zbierky pre útulky.

Navyše, každý majiteľ útulkového psa by si do Horárne mal so sebou priniesť adopčnú zmluvu. Bude tak mať nárok na letný strih na mieste zadarmo!

Strihanie zabezpečí firma Dogstar – psie centrum.
Súčasťou programu bude aj varenie vege-gulášu. 

Najdite_sa3

Partnermi podujatia sú Nadácia JOJ, Nadácia Horský park, Royal Canin, Bayer a Medias media.

Zdroj: Miestny úrad MČ Bratislava – Staré Mesto

REKLAMAadv.: