ilustračná fotografia, Zdroj foto: Freepik

S čím sa potýka finančný sektor v reklamnej praxi? To sa dozvieme na najbližšom stretnutí pod názvom Raňajky s reklamou, ktoré sa uskutoční vo štvrtok 27. októbra o 8:30 hod. vo Foxforde na Obchodnej ulici v Bratislave. 

Podujatie je určené pre ľudí z reklamy, kreatívcov, marketingových manažérov a vlastne pre všetkých, ktorí sa chcú o reklame dozvedieť niečo užitočné.

Raňajky s reklamou sa po prvý krát uskutočnili 24. septembra 2015 a odvtedy si našli množstvo priaznivcov. Organizuje ho Klub reklamných agentúr Slovenska v spolupráci s Radou pre reklamu.

“Raňajky s reklamou dosiahli väčší úspech ako sme čakali. Hneď po prvej akcii sme sa museli presunúť do väčších priestorov a ostatné Raňajky už zaplnili aj Foxford na Obchodnej. Je zrejmé, že je hlad po tomto formáte – nie je to žiadna dlhá nudná multitematická konferencia, ale dynamický formát obohatený o ozajstné raňajky. Teší ma záujem nielen z radov agentúr ale najmä z radov klientov, mnohí z nich chodia na každé Raňajky s reklamou aj keď sa ich možno niektoré témy ani netýkajú – videl som marketérov z poisťovne, ktorí navštívili aj Raňajky s alkoholom v reklame,” povedal pre MediaWatch.Dog Róbert Slovák, prezident Klubu reklamných agentúr Slovenska.

Spíkri, ktorí vystúpia s prednáškami vo štvrtok 27. októbra:

Martin Ranuša, Prvá stavebná sporiteľňa
Pár slov o náročnosti hovoriť zrozumiteľne a o dôležitosti správneho výberu partnera na tvorbu komunikácie finančných produktov.

Slavo Danko , Istropolitana Ogilvy
Je etika v bankovej reklame oxymorón? Aké sú očakávania jednotlivých subjektov podieľajúcich sa na bankovej komunikácii od reklamy? Ako sa reklamná agentúra vysporadúva s obsahovými a formálnymi obmedzeniami v bankovej komunikácii?

Maroš Ovčarik , FinancnyKompas.sk, Arbitrážna komisia RPR
Čomu sa v reklame vyhnúť, aby spotrebiteľ nemal pocit, že ho banky chcú „ošklbať“?

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu