Preukaz občana Rockevej republiky
občiansky preukaz Rockovej republiky (zdroj: Rádio Rocková republika)

Rádio Rocková republika zahajuje sieť letných festivalov na jedinom tohtoročnom koncerte skupiny Kabát na Slovensku. Všetkých svojich priaznivcov pozýva do Chill Vill zóny rádia Rocková republika, kde bude žiť rock!

Všetci priaznivci rockovej hudby sa zídu už túto nedeľu 31. mája na letisku v Piešťanoch na jedinom tohtoročnom koncerte legendárnej českej skupiny Kabát na Slovensku, ktorý bude predvojom 12. ročníka festivalu TOPFEST 2015.

Rádio Rocková republika tak v Piešťanoch symbolicky otvára sezónu tradičných letných festivalov a zároveň pozýva svojich fanúšikov do Chill Vill zóny rádia Rocková republika.

„Zóna Chill Vill Rockovej republiky už podľa názvu naznačuje, že bude priestorom na oddych a pozastavenie sa uprostred hektického koncertného podujatia na pohodlných sedacích vakoch. Chceme sa stretnúť s našimi priaznivcami,“ hovorí Hana Koblišková, riaditeľka rádia Rocková republika.

„Chill Vill zóna Rockovej republiky bude zároveň miestom, kde si všetci záujemci budú môcť zasúťažiť o pekné ceny. Zaujímavosťou bude možnosť získať tu symbolické občianstvo v Rockovej republike. Chceme sa tak čo najviac priblížiť našim priaznivcom a zažiť spolu s nimi pravú rockovú festivalovú noc,“ dodáva.

Najväčší rockový fanúšik sa môže stať prvým občanom Rockovej republiky
vizuál kampane (zdroj: Rádio Rocková republika)

Chill Vill zóna rádia Rocková republika sa teší na svojich priaznivcov aj na ďalších letných festivaloch – ROCKSCAPE v Banskej Bystrici,  TOPFEST v Piešťanoch a DerešOpen v Jatove- Kendereši.

Príďte si oddýchnuť, na kus reči a fotenie, zabaviť sa a počúvať skvelú hudbu v príjemnom posedení  v ChillVill – oddychovej zóne Rockovej republiky už 31. mája na koncerte KABÁT, a neskôr na festivaloch 19. – 20. júna ROCKSCAPE, 26. – 28. júna TOP FEST a 7. – 8. augusta DEREŠ OPEN.

Chill Vill stan Rockovej republiky
festivalový ChillVill stan Rádia Rocková republika (zdroj: Rocková republika)

Môžete sa stať členmi svojej rockovej kapely, byť Kissákmi alebo občanmi Rockovej republiky.

Označte sa na fotkách na facebooku Rádia Rocková republika, prípadne sa odfoťte s kamošmi na festivale a svoje výtvory posielajte na festival@rockovarepublika.sk. Zo všetkých fotiek vyberú tú najlepšiu a ocenia darčekmi od Rockovej republiky.

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu