Julo Viršík (foto: Rádio Expres)

Hitparádu Twentyfive s Julom Viršíkom odvysielalo Rádio Expres prvýkrát 8. novembra 2015 a okamžite sa stala obľúbenou súčasťou víkendového vysielania.

„Julov návrat do éteru potešil mnoho poslucháčov, ktorí si ho pamätajú zo svojej mladosti. Ale ukázalo sa, že jeho Twentyfive si našla aj nových fanúšikov. Je to vďaka Julovmu zmyslu pre humor a tiež kvôli exkluzívnemu hudobnému výberu. Hrá skvelé pesničky a moderuje ako nikto iný. Je to jednoducho originál, ktorý sa nedá napodobniť a my sme pyšní, že máme Twentyfive v našej programovej štruktúre,“ hovorí šéf moderátorov a hudby Rádia Expres, Rasťo Bečaver.

200-tú časť hitparády Twentyfive s Julom Viršíkom odvysiela Rádio Expres počas jedného víkendu v sobotu aj v nedeľu od 12:00 do 20:00. O poradí 200 najväčších hitov Twentyfive rozhodnú poslucháči.

Hlasovať za najväčšie hity 70-tych, 80-tych a 90-tych rokov môžu na špeciálnej microsite do piatku 27. septembra 2019. Výhrou je bezdrôtový reproduktor Sony.

„Veľmi ma teší, že Twentyfive na Exprese napíše onedlho už svoju 200. kapitolu. Našiel som tu perfektné ľudské i profesionálne zázemie a do rádia nechodím pracovať, ale každý týždeň znova a znova žiť svoj detský sen. Poslucháčom môžem sľúbiť, že 200. kolo bude naozaj výnimočné. Dvakrát po osem hodín za mikrofónom si spolu určite užijeme,“ dodáva Julo Viršík.

Špeciálnu hitparádu odvysiela Rádio Expres cez víkend 28. a 29. septembra.

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu