zdroj: Petit Press

Spravodajský portál dosiahol v marci dva významné míľniky, prekročil návštevnosť 3 milióny používateľov a prekročil počet 50 tisíc online predplatiteľov SME.sk.

Podľa AIM monitora v marci SME.sk čítalo 3 039 314 RU a podľa informácií od vydavateľstva Petit Press počet aktívnych predplatiteľov bol 50 112.

Vydavateľstvo dôvod zvýšeného záujmu o informácie a SME.sk pripisuje epidémii koronavírusu, kedy výrazne stúpol záujem čitateľov po aktuálnych informáciách.

„Napriek zvýšenému záujmu o obsah SME.sk môžu naši čitatelia naďalej čítať kľúčové informácie o šírení koronavírusu aj bez predplatného – informovanie o epidémii považujeme za službu verejnosti, preto sú všetky podstatné informácie o víruse COVID-19 dostupné pre všetkých,“ uviedla redakcia SME.sk.

Od apríla vydavateľstvo zverejnilo prémiový obsah na titulke na prvú hodinu od zverejnenia zadarmo a spustilo reklamnú kampaň z dielne agentúry Istropolitana Ogilvy. > Čítaj viac

„Vaša podpora v podobe objednávky predplatného je v súčasnosti pre nás o to dôležitejšia. Aby sme mohli v čase prepadu reklamy udržať kvalitu informovania, zvážte, prosím, zakúpenie predplatného SME.sk,“ vyzýva čitateľov vydavateľstvo Petit Press.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu