Moderátori šou Juraj Bača, Milan Zimnýkoval a porotkyne suťaže Jozefína Zaukolcová a Petra Tóthová (zdroj: RTVS)

Najväčšia jesenná šou RTVS Pečie celé Slovensko sa teší obrovskému záujmu divákov. V nedeľu si piatu epizódu pozrelo na Jednotke až 540.000 divákov pri trhovom podiele 24,5 % v univerzálnej cieľovej skupine a s podielom 23,8 % dominovala aj komerčnej cieľovej skupine. Stala sa tak najsledovanejším nespravodajským programom dňa.

V nedeľu na poludnie si diváci nenechali ujsť ani diskusnú reláciu O 5 minút 12 na Jednotke Sledovalo ju 403.000 ľudí pri trhovom podiele až 29,1 % v cieľovej skupine 12+ a v danom čase bola taktiež najsledovanejšou televíznou reláciou.

Dvojka lákala divákov v piatok večer premiérovou epizódou talkšou Trochu inak s Adelou, ktorá prilákala k obrazovkám 56.000 divákov pri trhovom podiele 3,4 % v cieľovej skupine 12+ a stala sa najsledovanejším programom Dvojky v danom dni.

V piatok podvečer ponúkla Dvojka v rámci rozšírenia prenosov z najvyššej domácej hokejovej súťaže aj zápas HK Dukla Ingema Michalovce a HC Košice, ktorý si nenechalo ujsť 46.000 divákov pri trhovom podiele 2,6 %.

Zdroj dát: PMT/KANTAR SLOVAKIA

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu