Podľa oficiálnych dát z AIMmonitora potvrdili Nehnuteľnosti.sk opäť prvenstvo v návštevnosti medzi ostatnými realitnými inzertnými webmi na Slovensku. Po prvý raz sa stali lídrom pred rokom v 6/2014 s mesačnou návštevnosťou 261 877 RU (reálnych používateľov). Obľúbenosť tohto realitného portálu za rok výrazne narástla, v 6/2015 ho navštívilo už 409 390 RU (+56 % medziročne).

„Je nesmierne dôležité, aby inzerent, či už ide o realitnú kanceláriu, alebo súkromnú osobu, mal od realitného portálu ten najsilnejší ohlas na svoje inzerované nehnuteľnosti. Nehnuteľnosti.sk toto kritérium spĺňajú, čoho dôkazom je suverénna pozícia lídra v návštevnosti realitných inzertných webov na Slovensku, ako aj výrazný 56% medziročný rast návštevnosti,” povedala Katarína Trnovcová, Head of Classifieds and SMB.

Spoločnosť Azet.sk, a. s., prevádzkuje sieť Nehnuteľnosti.sk, do ktorej patria aj Byty.sk, Reality.bazar.sk, Chaty.sk, Novostavby.sk.

Skupina Azet.sk je jednotkou v dennej a mesačnej návštevnosti slovenského internetu. Denne služby prevádzkovateľa Azet.sk využije v priemere viac ako 959 408 reálnych užívateľov1, mesačne viac ako 3 259 000 užívateľov1. Portály Azet.sk zasahujú viac ako 80% užívateľov zo SR.

Realitný inzertný portál www.nehnutelnosti.sk už viac ako tri roky ponúka kvalitnú inzerciu. Venuje sa komplexne inzercii bytov, domov, chát, pozemkov či priestorov na predaj a prenájom.

Služby Nehnuteľnosti.sk sú dostupné na všetkých zariadeniach od klasickej desktopovej verzie, cez tablety a mobily až po mobilnú aplikáciu Nehnuteľnosti.sk pre platformy Android a iOS.

Okrem klasickej inzercie ponúka aj ceny realít v podobe historického vývoja cien či aktuálnych cien na trhu. Užitočnou pomôckou sú aj vzory zmlúv, žiadostí a ohlásení.

Na inzertnom webe spoločnosti Azet.sk sa vystriedalo už viac ako 1,5 milióna realitných ponúk a v súčasnosti sa v ponuke Nehnuteľnosti.sk nachádza takmer 140 000 inzerátov.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu