foto: United Classifieds

Inzertný online portál Nehnuteľnosti.sk pôsobiaci v oblasti predaja a kúpy nehnuteľností uvádza na trh svoju novú, vylepšenú aplikáciu pre mobilné telefóny, pre platformy – Android aj iOS.

Nová aplikácia prioritne reaguje na aktuálne potreby používateľov vzhľadom na vývoj realitného trhu a umožňuje maximálne jednoduché a intuitívne vyhľadávanie v inzercií portálu.

Nová aplikácia má nový, moderný dizajn, intuitívne ovládanie a doplnené nové, užitočné funkcionality. „Vyvinutá mobilná aplikácia umožňuje používateľovi plnohodnotne a intuitívne využívať služby nášho portálu Nehnuteľnosti.sk, dlhodobého lídra na trhu s realitnou riadkovou inzerciou. Aplikácia bola vyvinutá spoločnosťou United Classifieds, uviedla Andrea Macáková, Senior PR manažérka portálu.

Maximálnym používateľským benefitom bude pre všetkých, ktorí hľadajú svoje budúce bývanie vylepšená funkcia – „push notifikácia“. Tá ihneď upozorní každého používateľa, že sa v inzercií objavila nehnuteľnosť, ktorá spĺňa ním zadané kritéria.

„Táto vymoženosť bude nesporne jedinečnou a bezkonkurenčnou službou pre nášho používateľa“, zdôrazňuje Andrea Macáková.

Nové a najmä atraktívne ponuky (napríklad z cenového hľadiska, alebo z hľadiska lokality) na nehnuteľnosti bývajú krátko po zverejnení inzerátu z portálu stiahnuté, lebo sa jednoducho ihneď nájdu potenciálni kupci. A práve toto je jedinečná výhoda „push notifikácie“ – používateľ je ihneď upozornený na nový, pridaný inzerát a má možnosť okamžite naň reagovať.“

Vylepšená funkcionalita aplikácie upozorní používateľa aj na zmenu ceny nehnuteľnosti, na vyradenie alebo opätovné zaradenie inzerátu do ponuky za predpokladu, že tento inzerát má používateľ pridaný medzi „obľúbené inzeráty“.

Ďalšie nové a vylepšené funkčnosti novej aplikácie ponúkajú napríklad viacnásobný výber hľadanej lokality a tiež viacnásobný výber kategórie bývania.

V praxi to znamená, že pri hľadaní nehnuteľnosti umožní nová aplikácia používateľovi nastaviť filter nielen napríklad na lokalitu Bratislava – Ružinov, ale nastavením vie súčasne vyhľadať aj lokalitu Bratislava – Petržalka. Rovnako to platí pri zadaní viacerých kategórií bývania.

Súčasne môže používateľ zadať viacero druhov nehnuteľností, napr. 4-izbový byt a rodinný dom naraz. Benefitom je určite aj vyhľadanie lokality cez mapu, prihlásenie sa do konta cez sociálnu sieť Facebook, alebo možnosť vzhliadnuť video priamo cez mobil.

Používateľom uľahčí orientáciu v inzercií aj funkcionalita, na základe ktorej budú ihneď po otvorení aplikácie viditeľné nové inzeráty, ktoré pribudli v ponuke a ešte ich nevideli. Novinkou je aj grafické znázornenie cien nehnuteľností podľa filtra, ktorý zvolí používateľ.

Online portál Nehnuteľnosti.sk je lídrom na slovenskom trhu v oblasti predaja a kúpy nehnuteľností na webe.

Využívajú ho realitné kancelárie a bežní občania na predaj a kúpu nehnuteľností. Okrem toho ponúka kompletný servis v podobe bezplatných kúpnych zmlúv, vzorov tlačív, užitočné informácie o hypotékach, hypotekárnu kalkulačku, bezplatnú právnu a finančnú poradňu, ale aj zaujímavé informácie zo sveta bývania.

Portál ďalej obsahuje Katalóg bývania s užitočnými kontaktmi na firmy a zoznam realitných kancelárií. S mesačnou návštevnosťou viac ako 600 000 reálnych používateľov je dlhodobo najnavštevovanejším portálom v online realitnom segmente.

Spolu s ďalšími top slovenskými realitnými portálmi ako sú Reality.sk, TopReality.sk, Novostavby.sk, Byty.sk a Chaty.sk patrí do portfólia spoločnosti United Classifieds. (Zdroj: AIMmonitor – IAB Slovakia – Gemius – Nielsen Admosphere Slovakia, 1/2018, RU, PV, Visits)

(ts)

 

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu