zdroj: TV JOJ

Divácky seriálový hit vysiela TV JOJ od utorka do štvrtka a každou svojou epizódou Nemocnica potvrdzuje bezkonkurenčné postavenie silnej jednotky na trhu. Okolo pol milióna stabilných fanúšikov sleduje seriál pravidelne, včera zasiahol takmer 700-tisíc divákov.

JOJ Group je od utorka trhovým lídrom v hlavom vysielacom čase, vo štvrtok 21. októbra dosiahla vynikajúcu 13,1 % sledovanosť a 30,0 % podiel na trhu v rámci univerzálneho publika.

Najnovší slovenský seriál na trhu – Nemocnica na JOJke – s prehľadom víťazí v každý svoj vysielací deň nad konkurenčnými programovými stálicami. Diváci si nenechajú ujsť ani jednu epizódu príbehov svojich nových obľúbených hrdinov z radov lekárov a sestričiek seriálového urgentu.

Lojalitu veľkej fanúšikovskej základne dokazuje seriál aj tento týždeň, napríklad v stredu aj vo štvrtok sledovalo Nemocnicu zhodne až 525-tisíc divákov, seriál tak dosiahol v oba dni rovnakú 11,3 % sledovanosť a podobný podiel na trhu – v stredu 25,2 %, vo štvrtok 25,0 %. Včera Nemocnica dosiahla zásah až na 692-tisíc divákov.

Čisto ženská časť univerzálneho publika dosahuje pri každej epizóde vysoko nadpriemernú, okolo 14,0 % sledovanosť.

Najsilnejšou cieľovou skupinou seriálu pritom zostávajú diváčky vo veku 45 až 54 rokov, ktoré tento týždeň zaznamenali najvyššiu sledovanosť v stredu, a to až 16,9 % a trhový podiel 31,0 %, muži si v rovnakej vekovej kategórii pripísali tiež výbornú sledovanosť 10,4 %.

Mladšie ženy v CS 35-44 takisto dosahujú pri sledovaní Nemocnice nadpriemerné výkony, napríklad včera zaznamenali až 12,1 % sledovanosť a 25,1 % podiel na trhu.
22. november 2021

Pokiaľ správa neoznačí inak, dáta sú uvedené v cieľovej skupine 12+. Dáta sú analyzované v meraní LIVE + VOSDAL (Viewing On Same Day As Life) – analýza živého vysielania spojená s oneskorenou sledovanosťou prehranou v ten istý deň ako živé vysielanie. Dáta sú od 1. 1. 2017 analyzované s pridaním HOSTÍ.

© 2004 – 2021 PMT, s.r.o. , Všetky práva vyhradené. Zdroj dát: PMT/KANTAR SLOVAKIA; JOJ Group

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu