Nedávno nás upútal megaborad s reklamou UniCredit Bank na stene zimného štadióna Vladimíra Dzurillu v Bratislave a rozhodli sme sa zistiť podrobnosti o tejto kampani. 

Reklamná plocha na štadióne tvorila súčasť kampane, ktorá pracovala so sloganom „Neprestávajte chciet viac,“ ktorú spoločnosť UniCredit Bank nasadila už 6. júna (do 17. júla) a zahŕňala i televízne spoty, display bannerovú reklamu v online prostredí a komunikáciu na sociálnych sieťach. Kampaň je z dielne reklamnej agentúry VCCP Prague, ktorá sa stala novou kreatívnou agentúrou spoločnosti UniCredit Bank od začiatku mája 2016.

OOH Unicredit sportova hala, 28. jul 2016, foto: Masmedialne.info
megaboard o rozmere 29,5 x 4,5 metra na štadióne Vladimíra Dzurillu v Bratislave (foto: Masmediálne.info, 28.7.2016)

Vizuál:

OOH UniCredit Bank - megaboard zimny stadion 2950x405 - obr. 1

„Prvým spoločným projektom bola outdoorová plachta o veľkosti viac ako 4350 m2 obopínajúca Národné múzeum. Výťažok z tejto reklamy je venovaný práve na rekonštrukciu Národného múzea. Ide o najväčšiu reklamnú plochu v Českej republike,“ povedala hovorkyňa UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia Zuzana Ďuďáková k spolupráci s agentúrou VCCP Prague.

UniCredit Bank - Narodne Muzeum v Prahe - zdroj foto UniCredit Bank
Národné Múzeum v Prahe (zdroj foto: UniCredit Bank)

 

Kampaň vzišla zo začatej spolupráce s reklamnou agentúrou VCCP Prague a pozostáva z imageovej časti a niekoľkých produktových spotov o realizáciu ktorých sa postarala produkcia spoločnosti Target, pod režisérskou taktovkou Kena Karpela.

Televízne spoty boli nasadené v Českej republike v televíziách Nova a Prima a na Slovensku v televízii Markíza.

V online prostredí sa banka zamerala na sociálne siete a na display banner reklamu na najnavštevovanejších portáloch v Českej republike na iDnes.cz, Seznam.cz, Blesk.cz a Denik.cz a na Slovensku na Sme.sk, Cas.sk, Aktuality.sk a Topky.sk. Nákup médií zabezpečila spoločnosť MediaCom.

„Prostredníctvom kampane UniCredit Bank oslovila aktívny typ ľudí, ktorí chcú vziať život do vlastných rúk a sú odhodlaní prijímať stále nové výzvy. Ich neustála vnútorná túžba nepoľavovať zo svojich nárokov sa odráža v hlavnej kampaňovej myšlienke „Neprestávajte chcieť viac“. Kampaň nadväzovala na zavedený medzinárodný koncept Real Life Banking, ktorý prispôsobuje bankovníctvo skutočným životným potrebám. Víziou konceptu je čo najviac zjednodušiť komunikáciu s klientmi, hľadať spoločne vždy riešenie a ponúknuť klientom viac, než je u ostatných bánk obvyklé,“ povedala Zuzana Ďuďáková.

Vizuály kampane:

plagat UniCredit Bank - A1 - obr. 2
poster (zdroj: UniCredit Bank)
plagat UniCredit Bank - A1 - obr. 3
poster (zdroj: UniCredit Bank)
plagat UniCredit Bank - A1 - obr. 4
poster (zdroj: UniCredit Bank)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu