Vo štvrtok 3. decembra priniesli časopisy Zornička a Včielka ako dar deťom v Detskej fakultnej nemocnici s poliklinikou na bratislavských Kramároch. Vydavateľstvo News and Media Holding (NMH) bude takto deti pravidelne obdarúvať. S nápadom prišiel zamestnanec vydavateľstva NMH, ktorý chcel deti na Mikuláša potešiť darčekmi.

Ladislav Mika, ktorý pracuje vo vydavateľstve News and Media Holding (NMH) ako social media špecialista, do detskej nemocnice 3. decembra priniesol 400 kusov detských časopisov pochádzajúcich z remitendy (nepredaného nákladu).

Vydavateľstvo NMH bude časopisy z remitendy nosiť deťom do Detskej fakultnej nemocnice na Kramároch pravidelne.

„Deti sú to najcennejšie, čo v živote človeka môže byť. Vynútený pobyt v nemocnici nie je pre nikoho príjemným, a preto sme aj my podporili dobrý nápad nášho zamestnanca, aby sme aspoň takto spríjemnili náročné chvíle na lôžku pre tých najmenších. Obsah Zorničky a Včielky je z veľkej časti nadčasový, preto veríme, že si v nich deti celý rok nájdu niečo, čo ich zaujme a zabaví,“ povedal Jindřich Staněk, marketingový riaditeľ vydavateľstva News and Media Holding.

Prečítajte si tiež > Skupina Penta získala ďalšie vydavateľstvo Orbis In

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu