Nezmeškajte beh už túto nedeľu na Železnej studničke
zdroj: Quinta Essentia

Železná studnička bude v nedeľu 14. júna od rána žiť behom, v obľúbenej bratislavskej lokalite si môžu zašportovať naozaj všetci – malí i veľkí. Registrácia je možná už len na mieste počas víkendu na Partizánskej lúke, vždy pol hodinu pred štartom konkrétnej kategórie.

Usporiadatelia behu pripravili viacero kategórií, z ktorých si určite vyberiete. Nechajte vaše deti cítiť sa ako dospelí bežci s čipom na nohe a štartovým číslom na hrudi.  Zaujímavou kategóriou pre deti je orientačný beh, kde si môžu vyskúšať orientáciu v lese podľa mapy.

„Funny“ pretek – beh s kočíkom nesmie chýbať na žiadnom rodinnom bežeckom podujatí. Pridajte sa všetci, ktorí chcete dopriať bežecký zážitok nie len sebe, ale aj vášmu dieťaťu.

Aby deti vydržali s rodičmi čakať od obeda do štartu dospeláckych kategórií Duatlonu, behu na boso, štafety, 5km, 10km a Polmaratónu Bratislava, je pre ne pripravený bohatý program. K dispozícii budú sprievodné atrakcie ako napríklad nafukovacia lezecká stena, nafukovacie bludisko, maľovanie na tvár, fúkanie balónov a ďalšie.

Najväčšiu koncentráciu bežcov očakávajú o pol šiestej večer na štarte hlavných behov Grand Prix na 5 a 10 km. Vytrvalci sa na štart postavia o šiestej hodine, kedy štartuje Bratislava polmaratón. Pre polmaratóncov sú pripravené pamätné medaile.

Ceny pre víťazov venuje Lidl, Divoká Voda, Vivobarefoot, Happy To Be a Lanoland. Absolútni víťazi Grand prix a Bratislava polmaratón získajú finančné prémie. Výhradný partner tomboly je destinačný partner Bratislava Region Tourism. Pre aktuálne informácie, propozície podujatia a registráciu > pozri

[message_box title=““ color=“grey“]
Harmonogram

13.6. 2015
14:00  – 19:00   Prezentácia bežcov na Partizánskej lúke, Bratislava

14.6. 2015
10:00 – 10:30   Behy detí
11:00                  Majstrovstvá Slovenska v behu s kočíkom
11:00 – 13:00   Orientačný beh
11:30                  Duatlon Bratislava open
13:00                  Beh naboso
14:00                  Štafetový beh 4-členné družstvá
17:30                  Grand prix 5 km a 10 km
18:00                  Bratislava polmaratón[/message_box]

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu