vizuál kampane (zdroj: St. Nicolaus)

S televíznym spotom, v ktorom prvýkrát ožíva postava Nicolausa, prichádza v novej kampani Nicolaus Vodka. Patrí do portfólia najväčšieho slovenského producenta liehovín spoločnosti ST.NICOLAUS.

Po dlhodobejšej komunikácii značky výhradne prostredníctvom online médií a sociálnych sietí prichádza Nicolaus Vodka s televíznym spotom. Bude nasadený v televíziách JOJ, JOJ Plus a Wau v čase od 1. októbra do 31. decembra 2020. Komunikáciu doplní aj online kampaň.

Obľúbená Nicolauska tentoraz prináša netradičnú zábavu inak – prvýkrát v histórii oživila postavu Nicolausa z loga spoločnosti ST.NICOLAUS, známeho lídra na domácom trhu. Svätý Mikuláš je zároveň symbolom mesta Liptovský Mikuláš, kde má spoločnosť sídlo a závod, v ktorom vodku vyrábajú. Za zmienku stojí, že Nicolaus Vodka si tak isto už niekoľko rokov drží prvenstvo na trhu vo svojom segmente.

„Napriek tomu, že sa značke darí, rozhodli sme sa pripomenúť ju spotrebiteľom prostredníctvom televízneho spotu. Headlinom kampane, v ktorej ožíva náš Nicolaus, je – Počúvni Nicolausa! Keď máš chuť zažiť viac,“ povedala Klára Majchráková, brand manažérka značky.

Postavu charizmatického Nicolausa, ktorý svojím príchodom už navodzuje atmosféru blížiacich sa vianočných sviatkov, stvárnil džezový spevák Samuel Hošek. Text nahovoril herec Tomáš Palonder, hudbu k spotu skomponoval Viktor Hazard.

Televízny spot vznikol pod taktovkou kultového reklamného režiséra Gorana Marojeviča, ktorý nakrútil reklamy pre mnohé známe značky aj v zahraničí.  Nápad aj realizácia spotu je dielom spoločnosti CLONEFILM, ktorá ho zastrešila aj produkčne, snímky k vizuálom kampane sú dielom známeho slovenského fotografa Martina Črepa.

„Nový televízny spot s Nicolausom je prvýkrát určený nielen pre slovenských, ale aj pre českých a maďarských divákov, vždy s inou dominantou v pozadí – bratislavský hrad, pražské Hradčany a budapeštiansky parlament. Cieľom komunikácie u našich susedov je posilniť povedomie o značke, ktorú tam exportujeme,“ doplnila Klára Majchráková.

(ts, red)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu